SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening 6x

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1245

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 124
Witam, zastanawiałem się nad treningiem 6x w tygodniu. Wcześniej trenowałem FBW, teraz mam więcej wolnego czasu i pomyslałem, że to fbw mogę podzielić jakby na dwa dni, czyli np. poniedziałek ćwiczę klatka 3s, barki 2s, triceps 2s, brzuch 2s. We wtorek najszerszy grzbietu 3s, biceps 2s, prostowniki (MC) 2s, nogi (przysiady) 2s.
Patrząc na to, i tak każdy mięsień ma regeneracje około 48h...
Co wy na to? Czy może zostać przy FBW 3x/tydz. ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1917 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34027
ankieta to po pierwsze

6 dni to za duzo moim zdaniem... nie dasz rady sie zregenerowac
proponowal bym spilt podwojnie dzielony partia 2*tydz
a1-klatka+barki+tric ciezko
b-nogi+plecy+bic lekko
a-klatka+barki+tric lekko
b1-nogi+plecy+bic ciezko

IHS TEAM.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91874
aktywność 6x w tygodniu ok, pod warunkiem że siłówka będzie zajmowała do 4dni, pozostałe inne formy aktywności
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 124
DamianCsz zauważ, że w tych treningach nie robie po 10 serii lecz po 2-3, regeneracja? hmm, każdą partię trenuję co 2 dzień czyli jak przy FBW, z tego co wiem Peponent ćwiczył HST i podzielił plan na 6 treningów w tygodniu, podobnie jak ja czyli góra, dół.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 779
6x w tygodniu da rade, ale klasycznym splitem. nie wiem jeszcze co masz chęć robić ale... ja kiedyś robiłem masę tak:

poniedziałek - klatka 14-16s
wtorek - biceps / triceps 10s / 10s
środa - plecy 16s
czwartek - nogi 20s / brzuch 10s
piątek - barki 12s
sobota - kaptury / przedramię / brzuch i takie tam bujanie

mniej więcej wszystko po 8p w wyjątek brzuch przedramię kaptury i łydki, reżim koncentryczno ekscentryczny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
pomysl raczej słaby; myslę, ze 5 dni byłoby juz na granicy bezpieczeństwa- pod warunkiem rozsądnego rozkladu, grupa jeden, albo dwa razy w tygodniu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DIETA I ODŻYWKI NA MASĘ

Następny temat

plan do oceny+pyt

WHEY premium