SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening 5 dni w tygodniu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 999

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 367
Witam
Waga 87 kg
Wzrost 174 cm
Poniedziałek klata
Wtorek barki / kaptury
Środa biceps / triceps
Czwartek plecy
Piątek nogi
Nie będę pisal jakie ćwiczenia wykonuje ponieważ co trening staram sie robić inne podczas treningu wykonuje 4-5 ćwiczen po 3 - 4 serię co drugi dzień biegam w dni które nie biegam ćwiczę brzuch
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347407
Po co 5 dni skoro 3 w zupełności wystarczy ?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 367
To jak to połączyć zeby było dobrze ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Push-pull-legs. Ewentualnie FBW. Możesz też góra-dół i robić schematem ABA BAB. Nie będzie miało to znaczenia dla Ciebie. Tak na marginesie, to ten twój podział jest tragiczny. Masz 10 lat stażu na koksie i przygotowujesz się pod zawody, czy jak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 367
No widzisz dlatego żalozylem temat dzięki za odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347407
Ja również popieram push/pull/legs.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 367
Czytałem i najbardziej mi odpowiada czy może być tak push/legs/pull dzień przerwy i od nowa w dni push i pull biegac i kiedy bruch wcisnąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
PO co brzuch wciskać? Tzn. trenować możesz, nie zaszkodzi, tylko że brzuch to głównie poziom tłuszczu, a nie mięśnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 367
To w jakie dni go robić ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Armageddon94
Czytałem i najbardziej mi odpowiada czy może być tak push/legs/pull dzień przerwy i od nowa w dni push i pull biegac i kiedy bruch wcisnąć
dostales odpowiedz ze wystarcza Ci 3 treningi w tyg a Ty chcesz sie przerzucic nawet na 6 w tyg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Armageddon94
To w jakie dni go robić ?
z raz w tyg mozesz go wzrobic na koniec treningu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Push pull dla sredniozaawansowych

Następny temat

Pomoc w ocenie typu budowy ciała oraz dokonaniu wyboru celu treningowego

WHEY premium