SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 367

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1. Jak dobierać odżywkę białkowa, nie jest to moje źródło białka tylko dodatek do gofrow

2. Czy migdały, chia, orzechy włoskie, oliwa to dobre źródła tłuszczy?

3. Czy wszystkie kasze można jesc?

4. Trochę podobne do 3 ale mam pytanie o kasze kuksus ta której nie trzeba gotować, dobra jako węgle?

5. Jakie słodkości że sklepu sfd można wpisać do codziennej diety?

6 czy te gofry mogę jeść codziennie oczywiście wliczone w bilans bardzo je lu bie

Maka kokosowa, jajka, Olej kokosowy, 100ml mleka, do tego odrobina bitej śmietany

7. Czy pizze na razowym spodzie mogę jeść 2-3 razy w tyg

8. Czy gdy już nie walczę o sylwetkę ale Chce ją utrzymać to mogę sobie pozwoli c na trochę więcej odstępstwa w diecie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14675 Napisanych postów 53178 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400639
ad1. Skoro to dodatek, to wybierz wedle smaku Osobiście polecam: https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Whey_Protein-opis33284.html lub https://sklep.sfd.pl/SFD_Wpc_protein_plus-opis3653.html

ad2. Jak najbardziej Tylko warto je różnicować i nie bazować tylko na 2-3 produktach.

ad3. Tak można

ad4. Można wrzucić, ale tak jak w przypadku źródeł tłuszczu Ważne by te źródła zmieniać

ad5. Każde. Ale czy do codziennej? Codziennie może nie i trzeba znaleźć swój złoty środek, jak często można sobie pozwolić

ad6. Codziennie może bym nie jadł, ale na pewno nie ma w nich nic złego

ad7. Jeśli wpisze się w twój bilans kaloryczny

ad8. To już trzeba przetestować i metodą prób i błedów sam powinieneś wyciągnąć wnioski

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
1 jak do gofrów to kieruj się smakiem, w/w przez kolegę ma mnóstwo ich do wyboru
2 będą ok
3 oprócz manny reszta będzie ok, ale jak np masz gryczaną to lepiej wybrać nieprażoną
4 wszytsko w rozsądnych ilosciach sie w diecie moze znaleźć
5 nie upatrywałbym tego tak że jak cos jest niby lepsze od noralnych słodyczy to od razu codziennie bez karnie można jeść, raz na tydzien jak najbardziej jakiś baton czy ciastka ale nie dzien w dzien
6 trudno coeniać jeden posiłek nie widzac reszty
7 to ze razowy spód nie oznacza tego ze jest fit, jest zdrowsza od normalnej
8 Sam sięprzekonasz ze to nie będzie dobre wyjście, u mnie raz dwa kilogramy wracają jak sobie pofolguje.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanka

Następny temat

KANTOR ONLINE

WHEY premium