SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Trening + dieta od potreningu.pl czy od fabryki siły? Jakie są Wasze opinie?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2268

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 20 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 4
Cześć,
zakładam temat bowiem jeszcze nie znalazłem takiego, który rozważałby różnice oraz łączył opinie o obu ofertach na raz - jedyne co, to o każdej ofercie czytałem z osobna, a rzadko spotkałem się z osobami, które przetestowały trening i tu i tu.
Najbardziej przydatnymi opiniami byłyby dla mnie opinie osób, które jak wyżej, korzystały z oferty obu tych firm. Ale i ogólne opinie, na dzień dzisiejszy, będą dla mnie bardzo pomoce w wyborze, przed którym stoję. A może też polecacie coś innego?

Z góry dzięki!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 2408 Napisanych postów 38299 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 285393
Witaj,
Chyba nie sądzisz że ktoś będzie tutaj reklamował usługi konkurencji.
Masz PoTreningu.pl gdzie masz dokładnie podane kto się zajmuje rozpiska.
Fabryka siły chyba nie chwali się składem trenerskim.
To już o czymś świadczy.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
Instruktor Kulturystyki

http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2350 Napisanych postów 46538 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 492451
Na którym forum zapytasz to ten portal Ci polecą więc musisz sam z czegoś wybrać i się zdecydować im szybciej tym lepiej bo czas ucieka ;p-)

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Barki

Następny temat

Pierwsza redukcja

Nie masz pomysłu na trening? Alexia Clark Cię zainspiruje! Nie masz pomysłu na trening? Alexia Clark Cię zainspiruje! 20 najbardziej muskularnych aktorów 20 najbardziej muskularnych aktorów 5 powodów kontuzji barków 5 powodów kontuzji barków 3 sposoby na naprawę barków 3 sposoby na naprawę barków Te suplementy działają nawet jak nie trenujesz Te suplementy działają nawet jak nie trenujesz IFBB Diamond Cup Warsaw: świetne pojedynki i sensacyjne wyniki! IFBB Diamond Cup Warsaw: świetne pojedynki i sensacyjne wyniki! Reg Park - idol Arnolda Schwarzeneggera Reg Park - idol Arnolda Schwarzeneggera Śmiertelnie skuteczne odchudzanie - DNP Śmiertelnie skuteczne odchudzanie - DNP