logo
zamknij zamknij

Trening + dieta od potreningu.pl czy od fabryki siły? Jakie są Wasze opinie?

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 240

0 5 0
napisał(a)
Martin98
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 19 lat Na forum 185 dni Przeczytanych tematów 4
Cześć,
zakładam temat bowiem jeszcze nie znalazłem takiego, który rozważałby różnice oraz łączył opinie o obu ofertach na raz - jedyne co, to o każdej ofercie czytałem z osobna, a rzadko spotkałem się z osobami, które przetestowały trening i tu i tu.
Najbardziej przydatnymi opiniami byłyby dla mnie opinie osób, które jak wyżej, korzystały z oferty obu tych firm. Ale i ogólne opinie, na dzień dzisiejszy, będą dla mnie bardzo pomoce w wyborze, przed którym stoję. A może też polecacie coś innego?

Z góry dzięki!
Krzysztof Piekarz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1521 Napisanych postów 35531 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 221920
Witaj,
Chyba nie sądzisz że ktoś będzie tutaj reklamował usługi konkurencji.
Masz PoTreningu.pl gdzie masz dokładnie podane kto się zajmuje rozpiska.
Fabryka siły chyba nie chwali się składem trenerskim.
To już o czymś świadczy.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"

Instruktor Kulturystyki

napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1608 Napisanych postów 41726 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 313050
Na którym forum zapytasz to ten portal Ci polecą więc musisz sam z czegoś wybrać i się zdecydować im szybciej tym lepiej bo czas ucieka ;p-)

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Barki

Następny temat

Pierwsza redukcja

Rozciąganie i rolowanie - jak to robić żeby sobie nie zaszkodzić?

GRAND PRIX POLSKI W KULTURYSTYCE I FITNESS, DEBIUTY SUMMER EDITION 2017 - wyniki I dnia

"Szał sterydowy" oraz "sterydy zabiły mojego syna". Fakty i mity

Śmierci i kontuzje w sporcie

Zastój w wynikach treningowych, jak go pokonać?

4 suplementy wspomagające walkę z trądzikiem

Chałwy - porównanie okiem dietetyka

Musli - porównanie okiem dietetyka