SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1905

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 162 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2130
Witam chciałbym ulozyc sobie trening na mase bo ciagle cwicze jak mi sie podoba i prawie codziennie i sa przez to slabe efekty prosze o pomoc moj sprzet : lawka , do lawki dolaczone rozpietki + na nogi, mam 4 hantle na ktore moge wkladac obciazenie , gryf prosty 180cm , gryf 175 , gryf łamany 120cm, 85kg obciazenia. Nógi tylko chyba raz porzadnie cwiczylem od paru miesiecy barki tez prawie w ogole.

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 18

Waga: 64-65

Wzrost: 178

Cel treningowy: masa

Staż treningowy na słowni: 4 miech silka i pare miechow u siebie

Uprawiane inne sporty: nie

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): sprzet w opisie

Dieta: pół na pol glodny nie chodze ;d

Przeciwskaznania medyczne: nie

Zażywane suplementy: bialko wpc protein plus vitafit po treningu i czasem rano
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 162 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2130
[imageshack.us/g/8/p5270228.jpg/] slabe efekty prawie nie widac ze cwicze zobaczymy po kilku miesiacach czy cwiczac martwy ciag przysiada (nogi barki brzuch bedzie lepiej ;d)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
to dobrze ze napisałeś i chcesz wkoncu cos robic z sensem!

1.jakim planem cwiczyles do tej pory (mozesz wkleic)
2.co oznacza to co napisałeś w diecie- jeżeli ci zalezy na masie to podstawa i od tej kwesti powinnes zaczac!
3.podaj ciezary jakich uzywasz w podstawowych cwiczeniach- ie chodzi mi o takie partie jak biceps
4.wczesniej stosowałeś jakies suplementy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 162 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2130
Ćwiczyłem np: klatka , bic : wyciskanie na plasko na poczatek dawalem 25kg to robilem tym 10 razy , 35 kg 10 razy ,45 kg 10 razy i 52kg 10 razy.Jeszcze skos podobne ciezaro minimalnie mniej, potem rozpietki hantlami tez 4 serie ale tu juz mialem na poczatku chyba 12kg i potem zwiekszalem do 14 i 3 serie robilem i to wszystko.
Bic: uginanie ramion zwyklym prostym gryfem najczesciej robilem 7,5kg po 1 stronie czyli 15 kg + gryf 7kg i tez 4 serie pierwsza po 12 razy , 10 ,10 ,10 potem robilem to samo jeszcze lamanym i czasem hantlami mlotkowe i zwykle hantlami gdzies po 12kg

Plecy : wioslowanie martwego ciagu nie robie bo nie czuje jak bym robil tylko rece mi sie mecza a plecy nic a robie dobrze na pewno moze za malo sobie nakladalem nie wiem
brzuch: czasem robie brzuszki po 4 serie po 20
nog nie cwiczylem prawie w ogole barkow tez nie
maks na klate to 72kg
na bica nie wiem , martwy ciag tez nie wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 162 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2130
wczesniej nie bralem nic ale teraz od kilku dni biore te bialko co pisalem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
widzisz nigdy nie bedziesz silny jak nie bedziesz cwiczyl martwego i nie robił przysiadu, Nogi i Plecy to najważniejsze partie i trenujac wyrzut hormonalny organizmu jest bardzo duzy , duzy wysiłek żeby odbudowac mikrouszkodzenia sprawiaja że caly rosniesz.
według mnie przysiad- to król cwiczen a martwy - królowa tak po chlopsku

musisz cwiczyc całe ciało bo przy dłuzszym czasie twoja sylwetka stanie pokrzywiona.

na poczatku powinnes unikac wszelkich maszyn, cwiczen izolujacych , chcesz wygladac i byc silny cwicz na wolnych ciezarach.

patrzac na twoje wyniki siłowe ja zaczoł bym od FBW- choc nie sugeruj sie że to trening dla poczatkujacych tylko bo sam takim czesto gesto cwicze i wiele tu osob które wyniki sa imponujace.

co ty na to powiesz co napisałem!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 162 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2130
No na pewno masz racje zaczne cwiczyc martwy ciag doradz mi jakim ciezarem mam go cwiczyc. z Przysiadami ze sztanga to u mnie ciezko troche kolana mnie denerwuja strzykaja mi i czuje taki dyskomfort ze prawie mi ciarki przechodza podobnie mam z lokciami jak cwicze triceps gdy biore gryf lamany i i podnosze do gory to mam takie cos jakbym uderzyl sie o cos mocno lokciem takie drganie i pieczenie jakby bylem z tym u lekarza mowil ze rosne i ze zelatyny powinienem duzo jesc tzn kisiele i takie tam. z przysiadami to moze dam jakos rade z lekkimi ciezarami moze mi to przejdzie to bedzie robil normalnie. Trening fbw probowalem go robic ale nie mialem lawki i sprzetu chociaz teraz tez za wiele nie mam i jakos po kilku dniach dawalem sobie spokoj z tym. Napisz mi jak sobie ulozyc ten trening albo doradz cos
dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
mysle że ławke powinnes sobie jakos ogarnac troche pomyslowosci hehehee, co to strzelania to brak pewnie dobrej rozgrzewki, a to bardzo wazne, a takto potrzebujesz sztangi, hantli , obciazenia , ławeczki, stojaki na sztange, drazek do podciagania- co masz a co nie!! jestes wstanie ogarnac sobie taki sprzet
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 162 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2130
z tego co wymieniles teraz to nei mam tylko drazka ale przymierzam sie do kupienia myslalem o takim ktory sie wkreca do sciany bo ostatnio jakis bubel kupilem miedzy futryne to w ogole oddalem go. ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
https://www.sfd.pl/FBW_do_oceny-t380753.html

masz przeczytaj wypowiedz uzytkownika drsguat, bardzo pozadnie tlumaczy pewne rzeczy, daje nawet gotowca , opisanego od którego mógłbys sobie spokojnie zaczac!!!

a tak pozatym jesli uważasz że cokolwiek ci pomogłem mozesz mi przyznac soga- jesli nie przyznasz i tak ci pomoge- wiec sie nie przejmuj pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 162 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2130
lap soga ;]
to moj trening ma wygladac tak?:
A)
-przysiad 5 x 5 ( rozgrzewka samym gryfem i ogolnie bede dawal male obciazenie ze wzgledu na kolana)
-wyciskanie na plaskiej 5 x 5 ( zaczne od 40kg potem 45 50 55 60)
-wioslowanie w opadzie 5 x 5 (tu tez mam zwiekszac co chwile?)
-pompki na poreczach 3 x max (to bedzie twoj triceps...) zamiast pompek moge zrobil z hantle za glowa albo na lawce sie poloze i lamanym gryfem do czola co ty na to?)
+
brzuch 3x po 20
cos poprawic? czy taki trening dla mnie bedzie dobry ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
przysiad
rumunski martwy ciag- masz tam pokazane
wyciskanie na plaskiej
wioslowanie w opadzie
wyciskanie w staniu
drazek lub wyciag pionowy
3 serie docelowe plus rogrzewka 10-12 powtorzen

o ten mi chodziło
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zaczynamy: HST czy FBW??

Następny temat

Czy ten trening jest dobry ?

WHEY premium