SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 648

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 373
Witam.Chciałbym się dowiedzieć jaka jest wasza opinia na temat treningu na siłowni bez diety ale z 10-cioma wskazówkami żywieniowymi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
te wskazówki są dobre nie powiem komu.. nie sposób się ich trzymać bo dajmy na to np. jak jesteśmy w pracy to nie będziemy jeść co 2,5h..

zależy co chcesz osiągnąć, ja trenuje na masę, jem normalnie w sumie staram się nie jeść produktow z pustymi kaloriami i czasem tylko jakies suple np. aminokwasy

bardzo ogólnie napisales, wiec nie sposob precyzyjnie odpowiedziec

apropos jeszcze tych wskazowek to bardziej maja zwiazek ze zdrowiem niz z efektami na siłowni, wiec wnioski wyciagnij sam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 373
Chciałbym trochę więcej siły ale nie wiem czy sama siła bez masy bedzie szła i czy jeszcze przyda mi się np.podczas walki???Dodam że mało ważę i troche by się masy przydało.Dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 978 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4416
nick ci pasuje... w pierwszym zdaniu chcesz siłe bez masy, a w drugim chcesz masy.. ty sie idź edukuj lepiej

Co ty k***a wiesz o spamowaniu???

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
podczas jakiej walki ? trenujesz coś?

jedź na mase i bądz ambitny w stosunku to dobierania obciazenia jesli nie chcesz wygladac jak leszcz co targa duze ciezary ale na przyszlosc mu sie to odbije..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co mam zrobić?

Następny temat

Barki - pytania

WHEY premium