SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Trening, Nie na wyglad tylko na siłe....

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1543

napisał(a)
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 81617
Masz za dużo treningów. Żeby rosła masa musisz mięsiń musi mieć czas na regenerację. A tu trening praktycznie dzień po dniu (bo o ile dobrze zrozumiałem, to w dzień przerwy od siłowni masz kicka). No i dieta.

spróbuj np. tak:

dzień 1 - trening 1
dzień 2 - odpoczynek
dzień 3 - kick
dzień 4 - odpoczynek
dzień 5 - trening 2

to taki mały przykład. Że zacytuję Arnolda przykazanie na masę: Jeśli nie musisz biec idź, jeśli nie musisz iść - stój, jeśli nie musisz stać - usiądź, jeśli nie musisz siedzieć - połóż się.

A co do bicia się. rozejrzyj się za ćwiczeniami dynamicznymi, jakie mają trójboiści. Jak rwanie sztangi, podrzut, oszukane żołnierskie itp. Knife to propaguje, więc możesz poszukać po nicku. Tu i na drugim forum.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pare pytań dot. ćwiczeń - sogi

Następny temat

Co sie moze stac??

FatWater - Tłusta woda - hit czy kit? FatWater - Tłusta woda - hit czy kit? Jak osiągnąć idealną sylwetkę? – Konferencja Fitness PEI Jak osiągnąć idealną sylwetkę? – Konferencja Fitness PEI Kombinacje produktów spożywczych i leków, których należy unikać Kombinacje produktów spożywczych i leków, których należy unikać Phil Heath udziela wskazówek, jak przetrwać podróż samolotem Phil Heath udziela wskazówek, jak przetrwać podróż samolotem 10 powodów dla których warto ćwiczyć na siłowni? 10 powodów dla których warto ćwiczyć na siłowni? Emily Skye - FIT mama, która pomoże Ci wrócić do formy! Emily Skye - FIT mama, która pomoże Ci wrócić do formy! Jak przyspieszyć budowę mięśni nóg Jak przyspieszyć budowę mięśni nóg Czarny ryż - właściwości odżywcze. Warto go spróbować! Czarny ryż - właściwości odżywcze. Warto go spróbować!