SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trener personalny !

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2351

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 292
Witam Was serdecznie.

Jakiś czas temu miałam dziennik, opisóraśywałam tam wyczyny zdolnej dietetyczki.
Mimo waszych chęci pomocy mi nie mogłam a raczej nie miałam jak codziennie wchodzic na neta żeby wpisywać miski i wogóle.. więc było to bez sensu.. :(


Zastanawiam się nad trenerem personalnym..
masz już potencjalną kandydatkę..
ale chciałam Was zapytać co o tym sądzicie i czy któraś z Was korzystała z takich usług..?

Myślę że trener personalny to jeszcze najlepsze rozwiązanie bo to co wyczyniają "dietetycy" to się poprostu w głowie nie mieści..

Mój przypadek już kiedyś opisałam.. dostałam diete na której byłam wiecznie głodna.. i nabawiłam się zaburzeń hormonalanych... ;/

Ale to jeszcze nic.. moja znajoma była niedawno u kolejnej "cudotwórczyni" i możecie mi nie wierzyć ale kazała jej pić własny mocz żeby cos tam uzupełnić.. nie dość że mordercza dieta.. a raczej prawie głodówka to jeszcze to... no to sie w głowie nie mieści skad się tacy "fachowcy" biorą...................;/
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
w dzisiejszych czasach ciężko znaleźć fachowców, również dotyczy się to trenerów personalnych, bo teraz wystarczy zapłacić za kurs i zda go praktycznie każdy
szukasz rozwiązań a masz je przed nosem...
prawda jest taka, że jakby człowiek chciał to by sam sobie pomógł
a nie płacił za następne fachowe rady od "ekspertów"...
i myślał, że jeśli zapłacił to efekt sam przyjdzie...


Zmieniony przez - UNKNOVVN w dniu 2012-06-27 21:15:08

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 292
No tak..to akurat prawda taki kurs może zrobić teraz każdy.... niestety..
Ja wiem że tu dużo osobom się udało.. ale też trzeba mieć czas siedziec codziennie i wklejać miske..
czekać aż ktoś poprawi.. a ja niestety nie mam dostępu do neta na codzień.. wybudowaliśmy dom i jeszcze sie nie podłączyliśmy..:(
wiec z internetu korzystam max raz w tygodniu... ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
trener personalny też ci miski nie ułoży....
nie trzeba wklejać miski codziennie, można co tydzień, ale wszystkie na raz... a ułożenie miski samemu zajmuje 5min...
myślisz, że tutaj wszyscy nie mamy co robić tylko siedzimy i michy układamy?

Zmieniony przez - UNKNOVVN w dniu 2012-06-27 21:19:31

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 292
będe próbować coś układać i wklejać do poprawy.. zobaczymy co mi z tego wyjdzie.. jak to mówią dla chcącego nic trudnego..
może uda nam się szybko podłączyć.. :)

Nie mówie ze nie macie co robić.. myślałam że miskę trzeba wklejać codziennie :)

Zmieniony przez - baskaaa w dniu 2012-06-27 21:21:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam.
Jeśli szukasz indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych to skorzystaj z tej oferty.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-kobiety

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1
a ja polecam pana Seweryna, na prawdę zna się na rzeczy i doradzi w każdej kwestii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Marta, Iza, Hubert, Ruda, 4nn, Snes, Mawashi i cała długa lista modów z papierami a także dietetycy po studiach a nie tylko tygodnowym kursie są do dyspozycji na SFD
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Czy tyle ćwiczeń dziennie mi wystarczy?

Następny temat

Umięśnione, otłuszczone kolana u dziewczyny...

WHEY premium