SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trenbolon + testosteron

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3521

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

28

Waga

75

Wzrost

170

Obwód ramienia

40

Obwód uda

Obwód talii

59

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

85

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Cel cyklu

B197 T92 W390

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

2 deca meta teść dawno temu

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

sucha masa mięśniowa

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

PPM (podstawowa przemiana materii)

ok 20%
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 121
Witam chciałbym poprosić kogoś mądrego o rozpisanie cyklu na tych dwóch środkach jak w temacie. Chodzi mi o cykl na ok 6-7 tygodni z góry dziękuję.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6701 Napisanych postów 16650 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102340
Trenbolon chcesz brać a pojecia nie masz za bardzo ani o treningu ani o diecie nie mówiąc już o samym trenie. Po co robisz tyle cardio 5x a siłowy 4x w tyg? Zabierasz się za kolarstwo??

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21769 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Niewielkie masz doświadczenie więc test solo będzie lepszym rozwiązaniem.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 121
Co masz na myśli mówiąc że mam słabe doświadczenie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21769 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
To co widzę w ankiecie.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 121
Więc jaki cykl proponujesz tylko nie teść solo, może teść + wino albo jeszcze coś innego proponujesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21769 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Rozpisz dokładnie swoje poprzednie cykle - środki/dawki/okres.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 121
To był tak dawno że nie jestem Ci w stanie przedstawić co i jak ale to były szybkie i delikatne bomby 15 strzałów deci coś koło tego teścia i kiedyś kiedyś meta solo. Wiem że dużego doświadczenia nie mam ale wiem jak takie środki na mnie działają nigdy lipy nie było, dlatego chciałbym coś wrzucić ale też na krótki okres 6-8 tygodni nie jestem kulturystą żeby cisnąć bombę kilkanaście tygodni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21769 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
To może napisz co trenujesz i jaki jest cel cyklu.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
Przez 6 - 7 tygodni wiele nie zbudujesz. Gdybym mial tak krotki cykl zrobic to bym uzyl propka + metke.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 121
Teraz leci ciągle trening siłowy 4 razy w tygoniu do tego cardio 5 razy po 30 min rower bieżnia. Cel to nabranie dobrej jakości masy mięśniowej. Micha od jakiegoś czasu trzymana tylko problem ze słodkim bo niestety czasami podjadam...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
qwert_11
Teraz leci ciągle trening siłowy 4 razy w tygoniu do tego cardio 5 razy po 30 min rower bieżnia. Cel to nabranie dobrej jakości masy mięśniowej. Micha od jakiegoś czasu trzymana tylko problem ze słodkim bo niestety czasami podjadam...

Jak slodyczami sie napychasz to o suchym wygladzie mozesz pomazyc. Do robienia suchej tkanki miesniowej nie sluza sterydy a dieta. Nie ma znaczenia jakich sterydow uzyjesz.



Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2016-02-14 19:18:21
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ginekomastia

Następny temat

enan na poczatek

WHEY premium