SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tren i prop odblok

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1007

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 59
Witam chcialem sie zapytac o odblok, nie chodzi tu o mnie a o znajomego jest na cyklu 25 strzałow trenu acetate i 25 strzałow tescia prop. trenbolin-NASpharma a testosteron propionat farmak(ruski) wali to e3d czyli wyjdzie na jakies okolo 10 tyg jednak wydaje mi sie ze tescia powinien podciagnac o jakis tydzien dluzej, i prosil mnie abym dowiedział sie o sprawe odblokowania po takich dawkach, czy był by ktos w stanie cos podpowiedziec ? z góry dziekuje :)
Ktos mi mowił ze HCG na 2 dzien po ostatnim strzale tylko teraz nie wiem czy 3 strzały po 5000 jednostek co 5 dni, ktos inny pisal ze 2 strzały rozbic po 2500 i ze clomid 1 tydizen po 2 tabsy a 2 tydzien po 1 i ogolnie wiele innych sprzecznych opni
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 197 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2399
10 tygodni to krótko ,clom wystarczy , i prop 2-4 tygodnie dłużej niż tren
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 64 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1702
HCG dopiero w ostatnim tygodniu propa 2x2500iu e5d a trzy dni po ostatnim HCG clomid

Zmieniony przez - dominate w dniu 2014-04-24 00:37:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 59
a Czy hcg ma bic jeszcze w trakcie brania propa czy na drugi dzien po ostatnim strzale ? bo i co do tego sa podzielone opinie w moim srodowisku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 632 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17545
w trakcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 59
dzieki wielkie za pomoc panowie !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94411 Napisanych postów 364345 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668849
za kolejne rozpiski bez ankiety ban na tydzień panowie.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

choroba w trakcie cyklu

Następny temat

czwarty tydzien I zmula ...???

WHEY premium