SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Tren ACETAT - kiedy poczułeś działanie?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16834

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1592 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10551
Dobra ,nie znalazłem nigdzie a jestem ciekawy.
Po jakim czasie zaczęliście czuć acetat trena?
Co dokładnie poczuliście?
1

haters gonna hate...
lovers gonna love...
i love haters <3

Najlepsze przed Tobą...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1610 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6674
Ja dostałem orgazmu jak zaczął działać
1

(ON)

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 569 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4422
Co dokładnie poczuliście?

mocne uderzenie i solidne pjerdolnięcie
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1592 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10551
ale ja serio pytam...

haters gonna hate...
lovers gonna love...
i love haters <3

Najlepsze przed Tobą...

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 511 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2654
to jak serio to przestan sie glupio smiac i zmien zdjecie
napisał(a)
Początkujący
ej , to jest mój avatar i nie ma on znaczenia względem zadanego pytania...
2

haters gonna hate...
lovers gonna love...
i love haters <3

Najlepsze przed Tobą...

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 8578 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 41633
powiem ci tak lece ace z diamonda i hexe z ap 4 tydzien i czuje tylko czasem nerwa a tak nic pozatym wiec to moj ostatni cykl na trenie kazdy go zachwala ale ja jakos go nie czuje

snara

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 881 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 24515
Ja odczuwam fatalne samopoczucie
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 511 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2654
to masz walka jak nic nie czujesz, kaszel, brak snu, poty w nocy to pierwsze objawy, po jakis 6 tygodniach, zalezy ile bierzesz powininies widziec juz lepsza rzezbe, na wadze duzo nie przybierasz ale mozesz sprawiac wrazenia ze masz z 10 kg wiecej jak masz dobry towar.

wzrost wagi glowie przez test, ktory zatrzymuje plyny w tkanakach
jak ci splyna z moczem po cyklu rzezbe powinienes miec lepsza
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 8578 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 41633
walka nie mam ok kaszel mam poce sie i czasem agresora bije 50mg dzien ale spodziewalem sie wy***ania z butow
1

snara

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 489 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23594
To nie gumisiowy sok

Masz dobrego trena
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanko

Następny temat

Winstror Depot desma+Propiobol POMOCY!!!!!

CT Fletcher - testament legendy CT Fletcher - testament legendy Sezonowe zaburzenia afektywne - czym są i jak z nimi postępować? Sezonowe zaburzenia afektywne - czym są i jak z nimi postępować? Pierś z kurczaka faszerowana szpinakiem i suszonymi pomidorami Pierś z kurczaka faszerowana szpinakiem i suszonymi pomidorami 6 sposobów na poprawę elastyczności mięśni 6 sposobów na poprawę elastyczności mięśni Błędy kulinarne, które mogą sprawić, że twoje posiłki będą niezdrowe! Błędy kulinarne, które mogą sprawić, że twoje posiłki będą niezdrowe! NALT - N-acetylo-L-tyrozyna podnosi możliwości umysłowe NALT - N-acetylo-L-tyrozyna podnosi możliwości umysłowe Co bardziej szkodliwe dla kolan: bieganie czy przysiady? Co bardziej szkodliwe dla kolan: bieganie czy przysiady? Na co zwrócić uwagę przy wyborze siłowni? Na co zwrócić uwagę przy wyborze siłowni?