SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tren ACETAT - kiedy poczułeś działanie?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 44948

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1025 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28148
Ok Dariusz podbijam dawke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 272
mi po tym pyda stawala co 10min az sie wnerwilem i przestalem brac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 675 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5792
ja wlasnie koncze 3 tydzien i towar tak samo dobry a nie czuje zadnych sidow. lekko poddenerwowany, kaszel tylko raz mialem, poce sie troszke wiecej w nocy ale bez przesady. od okolo tygodnia czuje podczas treningu ze moge gory przenosic.

spanie normalne, nawet bym chetnie wiecej pospal.

3 2 1 BooomBA
i życie staje się lepsze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 587 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6059
ja koncze 3 tydz po mniej wiecej 80mg e2d atak kaszlu tylko raz mialem taki konkretny, pocic poce sie i tak do clenu i innych spalaczy jedyne co to pierwsze dwa tyg mialem problem z zasypianiem do tego glupkowate sny byly , zaczelem brac tab na sen i teraz juz jest ok
z plusow to w drugim tyg wzrost sily mimo delikatnego ujecia kal,
teraz zwieksze do 100mg e2d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1592 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10551
ja w niedziele kończę pierwszy tydzień i szczerze to nie wiem co i czy powinienem czuć...
Jaki to kaszel , taki znikąd ,czy taki jakby coś drapało w gardle? Uderzenia gorąca mam ostatnio

haters gonna hate...
lovers gonna love...
i love haters <3

Najlepsze przed Tobą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1025 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28148
Kaszel podczas zastrzyku lub zaraz po , nie zawsze jest. Kaszel taki ze cie dusi , bardzo nieprzyjemne uczucie , w gardle posmak kleju.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1592 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10551
no to nie miałem...

haters gonna hate...
lovers gonna love...
i love haters <3

Najlepsze przed Tobą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 83 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21509
jakiej firmy ten tren ?
Moim zdaniem nie ma co panikować 7 dzień ciągniesz dopiero , spokojnie poczekaj i ruszy , nie każdy musi odczuwać książkowe saidy poza tym to nie spodziewaj się że jak pierdniesz to na księżycu wylądujesz -to "tylko" tren a nie jak już ktoś wspominał sok z gumijagód
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1592 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10551
tren jest z IP...miała być alchemia ale nie było

haters gonna hate...
lovers gonna love...
i love haters <3

Najlepsze przed Tobą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2864 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52118
wbijał ktoś tutaj tren firmy SCIROXX ?
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanko

Następny temat

Winstror Depot desma+Propiobol POMOCY!!!!!

WHEY premium