logo
zamknij zamknij

Trec Cm3 + ActivLab Beta-Alanine + Sfd Mass Activator

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 463

0 5 0
napisał(a)
Temat przeniesiony przez anubis84 z działu Odżywki, Suplementy. Zgłoś naruszenie
Anonim
Ekspert
Szacuny 10601 Napisanych postów 42821 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57734
Witam. Chciałbym niedługo zrobić cykl Trec Cm3 (lub Reactor Pro 3, napiszcie co lepsze i które z tego mam kupić) + ActivLab Beta-Alanine(pytanie czy wyżucić to?) + i tu wlasnie nie wiem co wybrać, do wyboru mam Sfd Mass Activator - ActivLab Whey GainBody Dibencozide. Oceńcie i powiedzcie co na co mam zamienić, i czy to będzie dobry cykl. Moim celem jest zwiększenie masy mięśniowej. Dietę białkową mam. I mam też pytanie czy dobre efekty będą po tym cyklu. Z góry dziękuję.
Krzysztof Piekarz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Usunięty przez anubis84 za pkt 1 regulaminu
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4420 Napisanych postów 93007 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 612062

kto dąży do doskonałości - będzie zawsze wyższy nad mierność, lecz kto tylko o mierności myśli - jeszcze niżej spadnie.

napisał(a)
MoaB_Mod
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 214 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 21122
Za młody jesteś na takie specyfiki dieta +ew jakieś witaminy
napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4420 Napisanych postów 93007 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 612062
Wypełnij ankietę działu.

kto dąży do doskonałości - będzie zawsze wyższy nad mierność, lecz kto tylko o mierności myśli - jeszcze niżej spadnie.

napisał(a)
MoaB_Mod
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 214 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 21122
Anubis się rozpędziłeś :D
napisał(a)
Ekspert
pod kontrolą wszystko jest.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko na redukcji 16 lat ?

Następny temat

Kurczak z przyprawami (Winiary pomysł na Papirus)

Ziemniaki czy bataty? Porównanie okiem dietetyka

Leksykon suplementacji: Tauryna

Dagmara Machij znów wolna!

Placki do tortilli - porównanie okiem dietetyka

Leksykon suplementacji: Witamina K2

Cel treningowy - konieczny aby rozpocząć przygodę z siłownią

Mleka roślinne - porównanie okiem dietetyka

Olej kokosowy i kontrowersje z nim związane