SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tradzik - Acne derm

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3036

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 541 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11028
Witam ! Zaczałem własnie 3 tubke maści i zauważyłem że od acne robi mi sie wiecej krost ;/ Czytałem ze skóra sie oczyszcza i dlatego wyskakuja nowe krosty ale ile to może trwac ;/ O ile dobrze pamietam to przy 1 tubce tak mnie nie wysyfiło. Dodam tylko ze masc smaruje tylko na noc na oczyszczona skóre.
Czy w czasie stosowania maści mozna raz na jakiś czas isc na solarium ? Z góry dzieki za pomoc


Zmieniony przez - Savorin w dniu 2009-02-09 16:09:36

"Trening czyni mistrza"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4230 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26217
zy w czasie stosowania maści mozna raz na jakiś czas isc na solarium ?

z tego co mi wiadomo to była by to najwieksza głupota jaka mogłbys zrobic... przy stosowaniu tej masci nalezy chronic twarz przed promieniowaniem słonecznym wiec tez i przed wizytami w solarce... tak mi sie przynajmniej kojarzy...

zdr.

"Staraj się dążyć do doskonałości, rób więcej niż możesz,
kochaj przyjaciół, mów prawdę, bądź wierny oraz szanuj swojego ojca i matkę.
Te zasady pomogą Ci osiągnąć mistrzostwo, uczynią Cię silniejszym,
napełnią nadzieją i wskażą Ci drogę ku wielkości." - Joe Weider®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 541 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11028
Tak myślałem... kurcze jestem w trakcie 3 tubki i wysyfiło mnie szczególnie w okolicach brody i nawet zrobiły mi sie krostki podskórne nie wiem czy dalej stosowac ta masc czy moze ja przerwac bo nie podoba mi sie to:( i czy to jest normalne przy stosowaniu acne ? Czytałem ze po 1 tubce wysyfia ale ja juz 3 stosuje i dalej to samo ;/ Nie wiem co mam robic pomocy :(


Zmieniony przez - Savorin w dniu 2009-02-11 21:55:47

"Trening czyni mistrza"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
jeśli chodzi o Kwas azealinowy, ktory jest składnikiem aktywnym Acne Derm to akurat on nie jest fotouczulający :)
Natomiast chodzenie na solarium z trądzikiem to rzeczywiście bardzo kiepski pomysł.
Przyjrzyj sie swojej skorze czy przypadkiem nie jest przesuszona od stosowania li i jedynie tej masci. Wysuszona skora wzmaga produkcje łoju, a to prosta droga do dalszego przetluszczenia skory i dalszych problemow.
Jesli chcesz to opisz tez cala "procedure" postepowania ze skora - moze bledy tkwia w innch elementach pielegnacji.



Zmieniony przez - Termitek w dniu 2009-02-12 21:49:56

... .. .

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze pomóżcie :(

Następny temat

Ucisk w mostku, okolicach klatki piersiowej i żeber...

WHEY premium