Zadaj anonimowe pytanie i otrzymaj błyskawiczną odpowiedź
Temat został odczytany 44357 razy
  • Autor

Trądzik na plecach - odechciewa się żyć

• opiekun
    • Pochwały:0
    • Nagany:0
    • Na forum: 8 lat
    • LPA: 784

Wysłano 26 marca 2007 16:12

zgłoś naruszenie

Siemanko...mam nadzieje że temat komuś sie żuci w oczy i mi coś doradziWiem ż ten problem był już wiele razy omawiany no i ja szukałem w wyszukiwarce no i znalazłem pare żeczy wymienie niżej. Mam wiele przyszcz na plecach i barkach nawet troche na klacie ale w porównaniu do tamtych części ciała to mniejdopiero co zaczła mi sie leczyć ładnie buzi sie cieszyłem a tu nagle przypomniały o sobie plecki ze są paskudne a wakacje sie zbliżają a nie chce rezygnować z wypadów nad wode
    To czego sie dowiedziałem sposoby:
    -mydło siarkowe-juz kiedyś uzywalem troche pomogło ale i tak lipa
    -obmywać plecy samą wodą co o tym myślicie???
    -mydło siarkowe wcierane gombką do kompieli-obecnie to robie od kilku dni ale nie wiem czy pomoze bo mi od tego czasu 2 takie duze na klacie wyskoczyły
    -no i ostatnia żecz którą znalazłem to picie soku z grejfruta podobno wspaniały lek z tego co chłopak opowiadał to mial podobny stan jak ja i to mu w przeciągu 2 miesięcy wyleczyło wszystko a co wy sądzicie???

Prosze o wypowiedz na temat powyższych metod i jak ktos zna podanie jakiegos innego dobrego sposobu
    Aha zeby była jasnosc chodze do Dermatologa ale on troche olea moje plecy bardziej skupia sie na tważy miałem juz np Davercin na plecy ale nic nie dało
    Siła przede wszystkim
  •  Odżywki i suplementy

Wysłano 26 marca 2007 16:18

Koniecznie sprawdź te produkty:

sprawdź pozostałe odżywki, odżywki białkowe, odżywki na masę
  • blueeyes
    • Na forum: 7 lat
    • LPA: 15525
    • Status:Znawca

Wysłano 26 marca 2007 16:18

zgłoś naruszenie
    No niestety , tradzik jest taka choroba ze nie ma na niego "cud" leku:( na kazdego dziala co innego. O piciu soku z grejfruta zeby wyleczyc tradzik nigdy nie slyszalam. Sprobuj , moze Tobie tez pomoze w jakims stopniu. Zakup rowniez witaminke A+E i cynk. Mozesz tez pic drozdze wieczorem. 1/5 kostki rozpusc we wrzacej wodzie. Zapytaj dermatologa swojego jak masz walczyc z tradzikiem na plecach, albo zmien lekarza.
    i m p o s s i b l e
    i s
    n o t h i n g
  • opiekun

Wysłano 26 marca 2007 16:26

zgłoś naruszenie
    No A+E jem dziennie te drożdze wypróbuje dziękiAha i jeszcze tak dodam ze na siłownie chodze ale zero sterydów...powiem swojemu dermatologowi o tym chyba jakos w tych dniach mam umówioną wizyte he jakis czas temu tez kąpałem sie w ziołach zeby sie tego pozbyć ale bardzo krutki okres moze jeszcze raz spróbuje
    Siła przede wszystkim
  • h4h4
    • LPA: 28233

Wysłano 26 marca 2007 19:29

zgłoś naruszenie
    poczytaj o CITROGREPIE i jak masz siano kup

drożdże piłem ~1 rok i z morda jest i tak tragicznie

p.s a zna ktos "domowy" sposob na pozbycie sie dziecka w pierwszych tyg? powaznie..
    ### Akuku panie kluku ! ! ! ###
  • blueeyes
    • LPA: 15525

Wysłano 26 marca 2007 19:47

zgłoś naruszenie
    bez takich prosze...
    i m p o s s i b l e
    i s
    n o t h i n g
  • h4h4
    • LPA: 28233

Wysłano 26 marca 2007 19:49

zgłoś naruszenie
    ja tez bym chciał zeby nie gwałcili..
    *
    co do tego citrogrepu: sam bym sprobował
    ### Akuku panie kluku ! ! ! ###
  • oska5
    • Na forum: 10 lat
    • Trenuje: 5
    • LPA: 40441

Wysłano 26 marca 2007 20:35

zgłoś naruszenie
    nie ma domowych sposobów na to o co pytasz (nawiasem nie ten dział)
    aborcja legalna skoro gwałt(wiem jak trudno do tej legalnej dojść bo czytam dużo), lub nielegalna..
    generalnie pytanie raczej na insomnie
    "Ten tylko jest wolny,
    kto na wysokość wstępuje bez uciech,
    a schodzi z niej bez żalu..."
  • opiekun

Wysłano 26 marca 2007 21:15

zgłoś naruszenie
    czytam o tym citrogrepu nie wiem czy trafiłem na to co trzeba ale znalazłem mnustwo produktów z tego i to który jes ten dobry czy wogle znalazłem cos zupełnie złego:D
    Siła przede wszystkim
  • szopi49
    • LPA: 4081

Wysłano 27 marca 2007 08:09

zgłoś naruszenie
    Pierwsze co to dermatolog. Nie wierz w super magiczne preparaty bo przewaznie nic nie daja. Na kazda osobe dziala cos innego. Napisales ze cwiczysz troche na silce. Czy bierzesz jakies bialko albo preparaty bialkowe ????? Czesto przyczyna wystepowania pryszczy jest stosowanie preparatow bialkowych. Z wlasnego doswiadczenia wiem, ze takie "niespodzianki" na plecach to dosc duzy problem, szczegolnie jezeli chodzi o wyjscie na plaze. Wez przejdz sie kilka razy na solarium i zobacz jakie beda efekty. Tylko nie przesadz z opalaniem :):):). Do tego polecal bym cynk i cos na obnizenie potliwosci magnez :) W moim przypadku takie zestawienie podzialalo i teraz sporadycznie pojawiaja mi sie jakies wypryski.
    szopi49
  • opiekun

Wysłano 27 marca 2007 10:36

zgłoś naruszenie
    No to tak do dermattologa chodze...ale on sie bardziej na mojej twarzy skupia a na solare nie moge isc bo uzywam na cere Izotrexin i to jest opalanie zabronione ale cynk zakupie
    Siła przede wszystkim
  • szopi49
    • LPA: 4081

Wysłano 27 marca 2007 12:01

zgłoś naruszenie
    Aha no to solar odpada. W takim razie zobacz jak ci z cynkiem pojdzie. Skombinuj sobie zincas forte i lecisz :) Tylko zincas jest na recepte wiec niech dermatolog ci przepisze. Pozdro
    szopi49
    OSF - targi