SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trądzik - izotek

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3444

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 788
Siemanko
Mam 17 lat, trądzik mam od 2 gim. (13/14 lat), zaczęło się od kilku pryszczy a teraz jest to wysypka na prawie całej twarzy, szczegółnie na czole, które jest całe zaczerwienione i pojawiają się ropne pryszcze. Byłem u 3 dermatologów i każdy z nich przepisuje mi maści, płyny czy jakieś tabletki które g**** dają, jak było tak jest. Zastanawiam sie nad izotekiem, ale żaden z nich nie chciał mi go przepisać. Myśle nad zakupem go na własną ręke, przez internet lub coś takiego. Warto?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 14 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 71
Sam brałem izotek i jeśli twój trądzik jest wynikiem dojrzewania lub złej diety (przy czym nie mam na myśli niezdrowej, bo możesz jeść zdrowo, ale po prostu twój organizm na coś tak reaguje) to nie ma sensu bo będziesz się męczył przez pół roku, to piekielnie wysusza skórę, później przez kilka miesięcy będzie okej ale zacznie wracać. I nie bierz tego bez lekarza, ja musiałem co miesiąc robić analizę krwi i moczu, poza tym byłem starszy. Może mają powód żeby Ci tego nie przepisywać, możesz mieć jeszcze za słabą wątrobę żeby to zniosła lub to typowy trądzik okresu dojrzewania, nawet jak bardzo silny. Nie myśl, że to taki super wynalazek, wiem po sobie, on eliminuje same pryszcze, ale przyczyna i blizny zostają. Może na prawdę spróbuj kombinować z tą dietą, zredukuj wszelkie konserwanty i chemiczne dodatki. Ja nie jem żadnych fast foodów, praktycznie wszystko przygotowuję sam, lubię gotować ;) i tak mam wciąż ten trądzik.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Zostałeś przebadany przez lekarzy specjalistów od chorób skórnych nie ma powodów żeby podważać ich diagnozę bez zbadania Cie oraz wiedzy w tym zakresie.

Co do samego izoteku to na forum jest bardzo wiele tematów/informacji:
https://www.sfd.pl/Zdrowie_i_Uroda-f113.html?search=izotek 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 788
Chodzi o to, że robiono mi kilka badań i nie ma w nich żadnych nieprawidłowosci, które mogły by mi zakazać stosowania np. antybiotyków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
http://m.sfd.pl/TRĄDZIK__leczenie_alternatywne,_izotek-t1118745.html

Jesteś za młody, by stosować Izotek, tym bardziej aby samemu o tym decydować. Zacznij od wyczyszczenia diety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
creative.m
Chodzi o to, że robiono mi kilka badań i nie ma w nich żadnych nieprawidłowosci, które mogły by mi zakazać stosowania np. antybiotyków


Nie leczymy się na własną rękę to może mieć poważne skutki, skonsultuj na następnej wizycie u dermatologa formę leczenia izotekiem będzie miał opinie specjalisty na ten temat dostosowaną indywidualnie do Twojego stanu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 788
WnMPapa
http://m.sfd.pl/TRĄDZIK__leczenie_alternatywne,_izotek-t1118745.html

Jesteś za młody, by stosować Izotek, tym bardziej aby samemu o tym decydować. Zacznij od wyczyszczenia diety.


Dieta jest czysta, 5-6 posiłkow, kiedys sobie pozwalalem raz na 2 tyg na jakas pizze, ale wchodząc na redukcje nie bedzie na to miejsca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 788
BPL-G
creative.m
Chodzi o to, że robiono mi kilka badań i nie ma w nich żadnych nieprawidłowosci, które mogły by mi zakazać stosowania np. antybiotyków


Nie leczymy się na własną rękę to może mieć poważne skutki, skonsultuj na następnej wizycie u dermatologa formę leczenia izotekiem będzie miał opinie specjalisty na ten temat dostosowaną indywidualnie do Twojego stanu.


Chodzi o to, że nie wystepuja u mnei zadne przeciwwskazania do stosowania antybiotyku lub czegos podobne, a pytałem o to, i to nie raz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
Zdajesz sobie sprawę z ewentualnych skutków ubocznych? Chodziłeś na nfz, czy prywatnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 1420 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10667
Zawsze najchętniej rad udzielają opinie osoby, które nie miały nigdy porządnego trądziku i nie wiedzą jaka to zmora... Coś w rodzaju znawców od szkodliwości saa, którzy nawet oxy nie próbowali...

Ja przez to przechodziłem i obecnie mam tylko pojedyncze pryszcze na barkach, więc na dzień dzisiejszy powiedziałbym Ci, poczekaj, pewnie przejdzie. Tyle, że pamiętam jak mi trądzik uprzykrzał "najlepsze lata życia".
Ja osobiście nie miałem doświadczenia z izotekiem, bo go nie było wtedy, ale poczekaj na opinie kogoś kto miał / ma z nim jakieś doświadczenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
Miałem i znam wiele osób, co również stosowało, także wiem jaka to zmora
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 81 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3464
Chcesz kupowac izotek na wlasna reke w internecie ? Gratuluje pomyslu. Takie mrozy to idealna wrecz pora na wysylanie lekow poczta hehe.
Wiesz wogole jak to dawkowac ? Chcesz byc madrzejszy od trzech specjalistow u ktorych byles na wizycie ?


Zmieniony przez - Nicckk w dniu 2017-01-12 12:40:06
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rutinoscorbin

Następny temat

Opis RM, USG lewego kolana.

WHEY premium