SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trądzik HeLp

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 20824

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
mam pytanie czy znacie mzoe jakies dobre kremy czy blsamy przeciw trądzikowi ponieważ walcze z nim i walcze i zawsze przegrywam nie wiem moze ktoś z was ma juz przetestowany dobry środek na trądzik jeżlei tak to prosze o pomoc i o napisanie mi nazwy tego środka

Pomoc odpowiednio nagrodze

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1
coś link nie wszedł, nawet dział o trądziku jest na tej stronie
[http://www.kolagen-inventia.pl/tradzik_rozowaty.html] 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
qrde nikt nie zna żadnych maści , kremow itp.

oka trudno

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
poszukaj w dziale i na przyszłość nei zadawaj pytań na które masz odpowiedź !

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 32
sluchaj swietny jest kolagen. przez dlugi czas mialam okropny problem z pryszczami nie tylko na twarzy ale rowniez na plecach ramionach itp. w tej chwili nie mam ani jednego.dzieki kolagenowi czyli białku mam nie tylko czysta cere ale rowniez bardzo gładka jezeli chcesz wiedziec wiecej wejdz na www.colway.net.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 400 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1687
jezeli chodzi o twarz ja uzywam "Clerasil 3 dni" i Garnier (taka malutka tubka co poprawia po 1 dniu uzywania) oraz czasami Soaraya kuracja antytradzikowa, ten plyn do mycia twarzy, krok 1, nic nadzwyczajnego, ale daje dosc duzo

Podstawa lezy w silnej woli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
thx dzieki za pomoc oczywiscie nagradzam bye

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 441 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6325
Zadaes pytanie zbyt ogolne, na ktore udzielono chyba wszystkich mozliwych odpowiedzi. Jesli dobrze wnioskuje z nicka masz 18 lat - moze to brutalnie brzmi, ale to "taki wiek", czasami nie pomaga nic jak tylko to przezyc.. Ja mam 25 lat a ciagle walcze z pojedynczymi syfami Preparatow na tradzik jest mnostwo - wystarczy wpierwszym lepszym sklepei poszukac. Kazda wieksza firma ma swoja serie przeciwtradzikowa.. I niestety niektore w ogole nie dzilaja, inne troche mniej lub bardziej. Nie pozostaje nic innego jak wyprobowywac po kolei.. Ostatnio widzialam reklame nowej seri clerasil specjalnie dla facetow - moze sprobujesz wlasnie tego. Z tym ze serie zwykle skladaja sie z kilku kosmetykow - zeli, tonikow, kremow, sztyftow i calej reszty... Trudno powiedziec co jest najwazniejsze - moze zel do mycia twarzy, bo zwykle mydlo podraznia skore i nasila problem, a moze krem, ktory ma substancje przeciwbakteryjne - naprawde trudno ocenic.
To same mozna niestety powiedziec o lekach z apteki na tradzik - na jednych dzialaja, na innych nie, ale i tak wiekszosc dziala tylko tak dlugo jak dlugo je stosujesz...

------------------------------------------------------------
**Edimus et vivamus, non vivimus ut edamus!! **

leniwa Nikoosia
Doradca w dziale Fitness

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 486 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 29067
hewlett a jak stosujesz ten kolagen ?? Mi bardzo pomógł ale nadal od czasu do czasu wyjdzie mi jakis syfek Kolagen stosuje regularnie.

W jaki sposob moge pozbyc sie przebarwien skory(pozostałosci po tradziku) ?? kolagen sobie z tym nie radzi

Porady dotyczace suplementacji, treningu, diety - gg 1881820
Pozdro RWLK'a

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
Oka dzieki za wypowiedz oczywisicie po sogaczu

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 326 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4822
R_ekin pytanko do Ciebie.Piszesz że kolagen Ci pomógł i stosujesz go regularnie.
Jak długo męczyłeś z trądzikiem i po jakim czasie zauważyłeś poprawe stosując kolagen?
Czy tą poprawe naprawde zawdzięczasz kolagenowi - może stosujesz jakiś antybiotyk albo coś innego i to Ci pomogło?
Czy kolagenem smarujesz całą twarz czy tylko pojedyńcze syfki?
No i w końcu jakiego kolagenu używasz i na ile starcza?

Pozdrawiam
Dino04
,,Nie jesteś tu sam - jak żołnierz na obcym froncie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 205 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9678
Ja miałem na twarzy i na plecach trądzik i 2 tyg smarowałaem maścią Aknemycin dermatolog morze ci przepisać i znikły wszystki naprawde polecam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Uczulenie?

Następny temat

watroba a wysilek i suplementy

WHEY premium