SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

To w pale się nie mieści**Zapraszm do spamowania**

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 43626

Ankieta

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1366 Wiek 26 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 9766
Wyrażający mą osobowość;)
napisał(a)
dudee Doradca
Ekspert
Szacuny 1707 Napisanych postów 26992 Wiek 23 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 495255
A to czepek myślałem, że to czapka.

Ustalanie indywidualnych planów dietetycznych
Zapraszam do współpracy

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 23 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 30617
Nie lubię biegać na zawodach powyżej 600

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1366 Wiek 26 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 9766
To nie jest zwykły czepek.....
To jest czepek gumowy :>
napisał(a)
dudee Doradca
Ekspert
Szacuny 1707 Napisanych postów 26992 Wiek 23 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 495255
Mendriv będzie miał bekę %)
Dobra Panowie, mamy 25 stron, kończymy?

Skl, a bieganie to Twoja pasja?

Zapraszam do współpracy

napisał(a)
Początkujący
Żeby to była pasja to by ją lubił :>
napisał(a)
dudee Doradca
Ekspert
Napisał, że lub tylko nie aż tak długie dystanse.
Czytaj ze zrozumieniem.

Zapraszam do współpracy

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 23 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 30617
oczywiście, trenuję sprinty od 3 lat, a ogólnie od 5. Z tym, że biegam po to, aby jeździć na zawody, rywalizować, mniej lubię bieganie dla samego biegania.
Ale jak mam do zrobienia długie wybieganie to motywuję się kondycją oraz (w sumie przede wszystkim ) sylwetką

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

napisał(a)
Początkujący
MAsz wąsy?
napisał(a)
dudee Doradca
Ekspert
Czyli lubisz rywalizację, ale nie zbytnio bieganie.
Dziwna sprawa.

Zapraszam do współpracy

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ćwiczenia z BJJB z Michałem Karmowskim

Następny temat

trening siła i masa, priorytet plecy

5 ćwiczeń wytrzymałościowych dla kobiet 5 ćwiczeń wytrzymałościowych dla kobiet Smakowa, dietetyczna mąka ryżowa - Quamtrax Instant Rice Flour Smakowa, dietetyczna mąka ryżowa - Quamtrax Instant Rice Flour Rory Leidermeyer - dla niego czas się zatrzymał Rory Leidermeyer - dla niego czas się zatrzymał Phil Heath odpowiada na zdjęcia Big Ramiego Phil Heath odpowiada na zdjęcia Big Ramiego „Tiger Classic” czyli Diamond Cup w Rumunii „Tiger Classic” czyli Diamond Cup w Rumunii Andriol z nolvadexem bezpiecznie wspomaga gospodarkę hormonalną Andriol z nolvadexem bezpiecznie wspomaga gospodarkę hormonalną Imbir skutecznie ochroni przed wieloma chorobami Imbir skutecznie ochroni przed wieloma chorobami Zdrowy stolec. Czyli co robić, aby prawidłowo się wypróżniać? Zdrowy stolec. Czyli co robić, aby prawidłowo się wypróżniać?