SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

To w pale się nie mieści**Zapraszm do spamowania**

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 40730

Ankieta

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1366 Wiek 25 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 9764
Wyrażający mą osobowość;)
napisał(a)
dudee Doradca
Ekspert
Szacuny 1511 Napisanych postów 25797 Wiek 23 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 436512
A to czepek myślałem, że to czapka.

Dietetyk ( kontakt tylko prywatnie )

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 22 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 30617
Nie lubię biegać na zawodach powyżej 600

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1366 Wiek 25 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 9764
To nie jest zwykły czepek.....
To jest czepek gumowy :>
napisał(a)
dudee Doradca
Ekspert
Szacuny 1511 Napisanych postów 25797 Wiek 23 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 436512
Mendriv będzie miał bekę %)
Dobra Panowie, mamy 25 stron, kończymy?

Skl, a bieganie to Twoja pasja?

napisał(a)
Początkujący
Żeby to była pasja to by ją lubił :>
napisał(a)
dudee Doradca
Ekspert
Napisał, że lub tylko nie aż tak długie dystanse.
Czytaj ze zrozumieniem.

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 22 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 30617
oczywiście, trenuję sprinty od 3 lat, a ogólnie od 5. Z tym, że biegam po to, aby jeździć na zawody, rywalizować, mniej lubię bieganie dla samego biegania.
Ale jak mam do zrobienia długie wybieganie to motywuję się kondycją oraz (w sumie przede wszystkim ) sylwetką

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

napisał(a)
Początkujący
MAsz wąsy?
napisał(a)
dudee Doradca
Ekspert
Czyli lubisz rywalizację, ale nie zbytnio bieganie.
Dziwna sprawa.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ćwiczenia z BJJB z Michałem Karmowskim

Następny temat

trening siła i masa, priorytet plecy

Biceps i triceps nie rośnie. Poznaj przyczyny dlaczego ramiona nie rosną Biceps i triceps nie rośnie. Poznaj przyczyny dlaczego ramiona nie rosną Jak pobudzić swoje libido i zwiększyć jego moc Jak pobudzić swoje libido i zwiększyć jego moc Jaglak w wielkim mieście Jaglak w wielkim mieście Maszyny treningowe, z których warto korzystać Maszyny treningowe, z których warto korzystać 14 najlepszych produktów spożywczych dla mężczyzn 14 najlepszych produktów spożywczych dla mężczyzn Pamela powiedziała TAK! Pamela powiedziała TAK! Rozciąganie po treningu - czy jest konieczne? Rozciąganie po treningu - czy jest konieczne? Czy da się wygrać walkę ze sterydami anaboliczno-androgennymi? Czy da się wygrać walkę ze sterydami anaboliczno-androgennymi?