SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

To w pale się nie mieści**Zapraszm do spamowania**

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 40731

Ankieta

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10626 Napisanych postów 43745 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57734
Jak Wam wakacyjne treningi wychodzą?
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 22 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 30617
Jak można mieć 92% z podstawy z matmy??

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

napisał(a)
dudee Doradca
Ekspert
Szacuny 1511 Napisanych postów 25797 Wiek 23 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 436512
Bardzo dobrze codziennie o 7 rano.

A jak u Ciebie?

Dietetyk ( kontakt tylko prywatnie )

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 22 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 30617
nie no, w sumie w mat fizach to normalnie
nie dali edytować

Zmieniony przez - skl15 w dniu 2013-09-07 21:19:40

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10626 Napisanych postów 43745 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57734
Fakt, matematykę miałem na wysokim poziomie w średniej.
Ja się posypałem. Najpierw uraz dłoni, później przeciążenie pleców i tak już nie trenuję od jakiegoś czasu. Dałem sobie tydzień na doleczenie tych pleców do porządku i zaczynam odbijać formę
napisał(a)
Początkujący
a mniej więcej co masz z plecami?

napisał(a)
dudee Doradca
Ekspert
Szacuny 1511 Napisanych postów 25797 Wiek 23 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 436512
A co się dzieję?

napisał(a)
Ekspert
Ból przeciążeniowy. W robocie musiałem po parę godzin dziennie nachylać się w dość nienaturalnej pozycji. Do tego jestem dość wysoki, czyli miałem przekichane podwójnie. Na początku był armagedon, nie umiałem wstać bez bólu, teraz odpocząłem ponad tydzień, ale nie ma mowy o powrocie do treningu póki co.
napisał(a)
Początkujący
Noo, lepiej nie ćwiczyć jak nie jest się na 100% zdrowym
Wiem coś o tym :)

napisał(a)
dudee Doradca
Ekspert
Wracaj do zdrowia Krzyh

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ćwiczenia z BJJB z Michałem Karmowskim

Następny temat

trening siła i masa, priorytet plecy

CT Fletcher - testament legendy CT Fletcher - testament legendy Pierś z kurczaka faszerowana szpinakiem i suszonymi pomidorami Pierś z kurczaka faszerowana szpinakiem i suszonymi pomidorami 6 sposobów na poprawę elastyczności mięśni 6 sposobów na poprawę elastyczności mięśni Błędy kulinarne, które mogą sprawić, że twoje posiłki będą niezdrowe! Błędy kulinarne, które mogą sprawić, że twoje posiłki będą niezdrowe! Co bardziej szkodliwe dla kolan: bieganie czy przysiady? Co bardziej szkodliwe dla kolan: bieganie czy przysiady? Na co zwrócić uwagę przy wyborze siłowni? Na co zwrócić uwagę przy wyborze siłowni? Shirley Webb - krzepka babcia Shirley Webb - krzepka babcia Bolą cię stawy? Poznaj 7 pokarmów dla Twoich stawów Bolą cię stawy? Poznaj 7 pokarmów dla Twoich stawów