SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

To w pale się nie mieści**Zapraszm do spamowania**

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 43615

Ankieta

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10655 Napisanych postów 44364 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57734
Jak Wam wakacyjne treningi wychodzą?
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 23 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 30617
Jak można mieć 92% z podstawy z matmy??

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

napisał(a)
dudee Doradca
Ekspert
Szacuny 1707 Napisanych postów 26986 Wiek 23 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 494548
Bardzo dobrze codziennie o 7 rano.

A jak u Ciebie?

Ustalanie indywidualnych planów dietetycznych
Zapraszam do współpracy

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 23 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 30617
nie no, w sumie w mat fizach to normalnie
nie dali edytować

Zmieniony przez - skl15 w dniu 2013-09-07 21:19:40

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10655 Napisanych postów 44364 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57734
Fakt, matematykę miałem na wysokim poziomie w średniej.
Ja się posypałem. Najpierw uraz dłoni, później przeciążenie pleców i tak już nie trenuję od jakiegoś czasu. Dałem sobie tydzień na doleczenie tych pleców do porządku i zaczynam odbijać formę
napisał(a)
Początkujący
a mniej więcej co masz z plecami?

napisał(a)
dudee Doradca
Ekspert
Szacuny 1707 Napisanych postów 26986 Wiek 23 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 494548
A co się dzieję?

Zapraszam do współpracy

napisał(a)
Ekspert
Ból przeciążeniowy. W robocie musiałem po parę godzin dziennie nachylać się w dość nienaturalnej pozycji. Do tego jestem dość wysoki, czyli miałem przekichane podwójnie. Na początku był armagedon, nie umiałem wstać bez bólu, teraz odpocząłem ponad tydzień, ale nie ma mowy o powrocie do treningu póki co.
napisał(a)
Początkujący
Noo, lepiej nie ćwiczyć jak nie jest się na 100% zdrowym
Wiem coś o tym :)

napisał(a)
dudee Doradca
Ekspert
Wracaj do zdrowia Krzyh

Zapraszam do współpracy

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ćwiczenia z BJJB z Michałem Karmowskim

Następny temat

trening siła i masa, priorytet plecy

Boldenone i winstrol mają silny wpływ na płodność Boldenone i winstrol mają silny wpływ na płodność Jakie produkty są dobre dla naszych jelit? Jakie produkty są dobre dla naszych jelit? An Nguyen od futbolisty do kulturysty An Nguyen od futbolisty do kulturysty Big Ramy aktualna forma Big Ramy aktualna forma Kawa wywiera ochronne działanie na wątrobę? Kawa wywiera ochronne działanie na wątrobę? Arnold Schwarzenegger - jak trenował i jadł mistrz! Arnold Schwarzenegger - jak trenował i jadł mistrz! Trening siłowy i kreatyna wsparciem w leczeniu zwyrodnień stawów Trening siłowy i kreatyna wsparciem w leczeniu zwyrodnień stawów Cztery mity dotyczące słodzików Cztery mity dotyczące słodzików