SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

To juz prawie rok a postepy marne :(

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22251

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Najlepiej, jeśli nagrasz porządny filmik z tych wykroków. Z pozostałych ćwiceń tez nie zaszkodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 786 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9736
Ok dobrze tak zrobie, ale czy mam wrocic do poprzedniego treningu czy robic obwody? Przyznam ze obwody bardziej mi sie podobaja :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 786 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9736
Miska z wczoraj 25/09/2013
Dzien bez traningowy
Miska czysta, ale za zadne skarby swiata nie moge w siebie wdusic wiecej jedzenia jak narazie, ale staram sie .

Dzisiaj pierwszy dzien @ wiec tez bedzie bez treningu :'-(
Odnosinie moich "niesamowitych osiagow w wykrokach ze sztanga" juz wiem na czym polegal blad- zle nazwalam to cwiczenie no nornalnie dupa ze mnie Nadal nie wiem jak ono sie nazywa, ale moze jutro na silce sie dowiem i uda mi sie wrzucic filmik.

Nadal tylko nie wiem, czy mam dalej trobic Trening A i B czy obowody?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Lumi? skoro masz trenera to dlaczego zglaszasz sie do marchewki? W tym konkursie masz wszytsko narzucone od diety do treningu jak rowniez cel
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 786 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9736
Moge spytac trenera z silki od czasu do czasu, ale zeby skupil sie na ulozeniu diety i treningu to raczej wykracza poza jego checi. Poza tym lubie konkursowa rywalizacje i brakuje mi "kija".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 786 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9736
Dopadlo mnie przeziebienie i @ w tym samym czasie. Czuje sie fatalnie. Miske liczylam jeszcze w czwartek, ale na koniec dnia wypilam herbate z miodem i alkoholem - w celach leczniczych ale niestety nie pomogla. Zrobilam treninig w piatek - obwody, ale tylko dwie serie, bo katar i bol glowy byly nie do zniesienia.
Piatek i sobota - miska nie liczona i bez treningu. Miejmy nadzieje jutro bedzie lepiej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 786 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9736
Remont w domu i brak internetu - dlatego miski nieuaktualnione - ale liczone :) Uzupelnie wszysko jak juz w domu sie uspokoji. Mam tylko takie pytanie. Z moich wynikow ( zwiazanych z podwyzszonym cisnieniem) wyszlo ze produkuje ze duzo hormonu adreanliny. Czy to mam wplyw na moje wyniki treningowe Czy powinnam zmienic diete i trening? Dzieki wszystkim za odp. bo narazie nie mam szans na pogadanke z lekarzem a nie wiem co z tym fantem zrobic i czy wogole moge cos zrobic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 786 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9736
Zalegle miski i trening. Trening byl tylko jeden od ostatniego tygodnia jako ze nadal remont w domu - brak czasu no i przeziebienie nadal nie odpuszcza.
Pomiary zrobione ale zdjec nie moge wrzucic bo uzywam firmowego kompuetra wiec z wiadomych powodow zdjec narazie nie bedzie - przynajmniej az sie remont w domu nie skonczy i net nie wroci :)

Poza tym ostatnio mam problemy z dojedzeniem do 1800kcal - moze to brak czasu, nie wiem, mam nadzieje ze w przyszlym tygodniu sie to zmieni. I ciagle boli mnie glowa

TRENING
ROZGRZEWKA

X Trainer - 4 x 4minuty (o level wyzej co minute)

CIRCUIT 30 sec, 10 sec recovery 3 serie
Single KB Swings 12 kg
Press ups
Box squat + jump
KB Push Press 12kg
KB Squat 12kg
Renegade Rows 4kg
Burpees
Box Jumps
Plank + Walk on step
Power Punches 4kg
Band Rows
Lunches with KB 2x8kg
Crunch + extend (ball 5.5kg)
Russian Twist (ball 5.5kg)
Shoulder Combo 10/10/10

Na koniec
Treadmill 10 minut
Wiosla 150m on the minut 7 razy






















Zmieniony przez - lumi2 w dniu 2013-10-04 15:13:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 786 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9736
Dzisiejsze wymiary -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 786 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9736
Zalegle miski - wiem, ze niektore wyszly strasznie slabo - ale jakos przez to przeziebienie jesc nie moglam. Powoli wracam do normy :).



















Zmieniony przez - lumi2 w dniu 2013-10-11 11:17:30
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[FIT]misworld / dziennik treningowy/Podsumowanie z fanfarami str. 30

WHEY premium