SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

To co ja mam jeść ??? Ocencie diete

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1214

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 172 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1512
Co mam jeść? Żeby miało niskie IG i węgle złożone. np.

1 posiłek:
50g mąki żytniej, 4 białka 200ml mleka, 100g sera chudego, 1 jabłko.
Z mąki i białem robię ciasto z którego potem robię lane kluski na mleku.

2 posiłek:
70g płatków owsianych, 9 białek, 2 łyżeczki dżemu
Robię sobie omlet na patelni teflonowej i smaruje go dźemem

3 posiłek:
150g piersi z kurczaka, 50g chleba zytniego ( 2 kromki), 2 plasterki wędliny, trochę ogórka, sałata.
Wiadomo pierś gotuje, a z reszty robię kanape

4 posiłek:
50g kaszy jęczmiennej perłowej, 150g sera chudego, cynamon

5 posiłem:
puszka tuńczyka, pomidor, ogórek kiszony

6 posiłek:
10 białek, pomidor, ogórek kiszony
Robię omleta

oczywiście przed posiłkami jakieś warzywko zawsze. I co wy na to? co z tą mąką? może być?
Proszę o odpowiedź osoby naprawde orientujące się w temacie, jest to dla mnie waże.

Z Góry dzięki !!!!!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
nie wiem na czym polega Twoj problem, bo podajesz calkiem fajna diete i pytasz jednoczesnie co masz jesc jesli chodzi Ci tylko o make to moze byc jak najbardziej jedyna uwaga - dalbym troche wegla na 5. posilek

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
ja tam nie jestem za mąką chociaż kluski jem nieraz może sprubuj z pełno ziarnstom albo razowom i nielepiej płatki owsiane

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mąkę proponuję razową lub otręby owsiane zamiast mąki,ale to już wymaga wprawy kucharskiej;)bo nieco inna konsystencja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 172 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1512
a mam jeszce jedno pytanie:
-jak sie gotuje na. pierś z kurczaka to wiadomo że jest utrata białka ( tylko ile)?
- a czy w przypadku węglowodanów też tak jest? I ile to? np. ile traci makaron z przenicy durum? bo w 100g jest około 75 węgli.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dlaczego bez owoców?

Następny temat

mąa ziemniaczana

WHEY premium