logo
zamknij zamknij

Tniemy ! Redukcja - cardio

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 279

0 5 0
napisał(a)
MissInspiration
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 2016 lat Na forum 95 dni Przeczytanych tematów 40
Witajcie
Być może temat już był wielokrotnie ,ale nie znalazłam go. Jeśli tak, to przepraszam za spam.
Jestem na redukcji, muszę jakieś 5-7 kg zrzucić. Co za tym idzie muszę cardio zacząć robić 2x dziennie.
Poszukuję rowerka spinningowego do domu.
Oczywiście mi zależy aby był tani :D Przede wszystkim cichy , aby o 3 rano nie budził domowników.
Macie jakieś propozycje?
Krzysztof Piekarz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Hubert81 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 378 Napisanych postów 72171 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 288180
Jak to MUSISZ robić dwa razy dziennie cardio? Przyjemniejsza jest redukcja bez cardio lub z minimalnym jego dodatkiem. Cardo 2 x dziennie = dużo kortyzolu a kortyzol to wróg redukcji u kobiet.

Trener personalny. Zapraszam na treningi personalne we Wrocławiu oraz na konsultacje online - adres e-mail hubert.sfd@gmail.com

napisał(a)
MissInspiration
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 2016 lat Na forum 95 dni Przeczytanych tematów 40
A jak mogę zrobić formę startową bez cardio ? :)
napisał(a)
Hubert81 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 378 Napisanych postów 72171 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 288180
Nie pisałaś o startach. Pewnie ktos Cię prowadzi więc się nie wtrącam.

P.S. mam na balkonie zbędny rowerek spinningowy w dobrym stanie. Piszę poważnie, chętnie go oddam w dobre ręce za kilka zł.

Trener personalny. Zapraszam na treningi personalne we Wrocławiu oraz na konsultacje online - adres e-mail hubert.sfd@gmail.com

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na redukcję

Następny temat

Przetrenowanie.