SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Tniemy ! Redukcja - cardio

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 388

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 40
Witajcie
Być może temat już był wielokrotnie ,ale nie znalazłam go. Jeśli tak, to przepraszam za spam.
Jestem na redukcji, muszę jakieś 5-7 kg zrzucić. Co za tym idzie muszę cardio zacząć robić 2x dziennie.
Poszukuję rowerka spinningowego do domu.
Oczywiście mi zależy aby był tani :D Przede wszystkim cichy , aby o 3 rano nie budził domowników.
Macie jakieś propozycje?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 387 Napisanych postów 72256 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 301010
Jak to MUSISZ robić dwa razy dziennie cardio? Przyjemniejsza jest redukcja bez cardio lub z minimalnym jego dodatkiem. Cardo 2 x dziennie = dużo kortyzolu a kortyzol to wróg redukcji u kobiet.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 40
A jak mogę zrobić formę startową bez cardio ? :)
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 387 Napisanych postów 72256 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 301010
Nie pisałaś o startach. Pewnie ktos Cię prowadzi więc się nie wtrącam.

P.S. mam na balkonie zbędny rowerek spinningowy w dobrym stanie. Piszę poważnie, chętnie go oddam w dobre ręce za kilka zł.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na redukcję

Następny temat

Przetrenowanie.

Mięśnie brzucha budujemy na siłowni, a nie w kuchni! Mięśnie brzucha budujemy na siłowni, a nie w kuchni! Dareen Barbar – jak wypadek zmienił jej życie Dareen Barbar – jak wypadek zmienił jej życie Bułgarska piękność Yanita Yancheva Bułgarska piękność Yanita Yancheva Alicja Pyszka-Bazan - ocena sylwetki Alicja Pyszka-Bazan - ocena sylwetki Sezonowiec na siłowni - Zestaw dyskotekowy Sezonowiec na siłowni - Zestaw dyskotekowy Trening Fartlek’a - interwał dla zaawansowanych Trening Fartlek’a - interwał dla zaawansowanych W jaki sposób brak snu powoli Ciebie zabija? W jaki sposób brak snu powoli Ciebie zabija? Emre Kocaman - turecki kompaktowy kulturysta Emre Kocaman - turecki kompaktowy kulturysta