SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tluszcze przed i po treningu?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1297

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 407 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4867
Witam, jak to jest w koncu z tymi tluszczami przed i po treningu? wszedzie gdzie czytam to ludzie mowia, ze okolo treningowo bez tluszczy bo spowalniaja wchlanianie bialka i tym podobne ale sa ta jakies stare tematy/artykuly. Jako, ze mam aktualnie w diecie sporo zarowno tluszczy jak i weglowodanow to latwiej byloby mi zapelnic bilans w DT gdybym przed i po treningu mogl zjesc jakies tluste mieso (karczek, karkowka, ryba czy cos) z ryzem, zamiast w tych dwoch unikac tluszczu jak do tej pory i musiec do kolacji walic shoty z oliwy
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4500 Napisanych postów 35782 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263050


1

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 407 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4867
K_PS





Widzialem ten filmik i tam kilka razy powtarza, ze "pewna, niewielka ilosc tluszczy" a mi chodzi o troche wieksza ilosc.
Do tego jak to przed treningiem jest?

Zapomnialem dodac, ze jem okolo godziny przed treningiem i okolo godziny po treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191493
Zależy jaki tłuszcz , najlpiej będzie jak wrzucisz ankietę i jadłospis w takiej formie : https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html . Następnie wrzucisz zrzut i Ci doradzimy co źle np. jest.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
Jest to sprawa osobnicza, kwestia sprawność układu trawiennego, żółci, lipaz itp
Mnie osobiście żadna ilosć tłuszczu nie przeszkadza po treningu,ale niektórym moim podopiecznym zmniejszam, bo po prostu źle znoszą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Zależy czy masz zamair startować w zawodach czy nie, do czego dążysz, ja jakiegoś parcia nie mam i nawet nieraz jajecznicę potreningowo zjem.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 407 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4867
Ok, dzieki, a jak to jest przed treningiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
Podobnie, choć wg mnie nie ma to większego znaczenia, tłuszcz wg mnie w każdym posiłku może być, choc wiadomo, zleży od rodzaju diety i celów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 407 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4867
No jestem na masie i w DT wyglada to tak sniadanie-przedtreningowy-potreningowy-posilek-kolacja, wiec czasem ciezko uzupelnic tluszcz, tak wiec, sprawdze jak bede sie czul z tluszczami przed i po treningu :)

Mam jeszcze jedno pytanie by nie spamowac nowym tematem, czy taki karczek wieprzowy sie nada jako staly element diety? jest swietny w smaku ale te 85% miesa mnie niepokoi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 407 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4867
Czyli z tego karczku zrezygnowac lepiej?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna do oceny

Następny temat

Dieta na mase dziwne godziny pracy

WHEY premium