SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tluszcz pod broda!

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3585

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 489
Witam,
moze w tym dziale mi ktos podpowie,bo w dziale FITNES buraki se jaja robia(zreszta nie pierwszy raz sie z tym spotykam na sfd).

Chodzi mi o tluszcz pod broda,tak zwana druga broda,co prawda nie mam tego az tak duzo,ale wkurza mnie to rujnuje moje dobre samopoczucie.
Moze ktos wie jak sie tego pozbyc?

_Sog za Sog_

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4424 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
masz nadwagę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 489
Czy ja wiem,170cm wzrostu i 66 kilo wagi,troche tluszczu mam wszedzie,bo dopiero teraz wzialem sie za siebie i chodze na silownie,myslalem tez o bieganiu,moze to cos da?

_Sog za Sog_

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1377 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12849
o liposukcji brody nie słyszałem ale w tych czasach wszystko jest możliwe .Ale jedyny sposób to wydaje mi sie uzywanie dobrych balsamów antycellulitowych i energicznym masażem tego miejsca .troche to potrwa ale powinno pomóc

<<<<<możecie mnie zabić ale dla mnie tylko liczy sie ARKA GDYNIA>>>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale czekaj,...masz tłuszcz tak jakby na twarzo-czaszce czy taki "wór" pod brodą?? ...bo jeżeli to 2gie to choroba tarczycy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co na koncentracje i pamiec?

Następny temat

wartner

WHEY premium