SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tim Sylvia - koniec kariery w UFC

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1863

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 6151 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64148




Nie rozmawiam z Daną w ogóle. Nie mam jego numeru. Nasze relacje były całkiem dobre. Wiem, że powiedział o mnie kilka złych rzeczy ale szczerze mówiąc sądzę, że jest to kwestia marketingu. Dana stara się pokazywać, że nic go nie obchodzi. Lubi robić z siebie dupka. Wydaje mi się, że większość to gra a nie prawdziwe zachowanie. Miałem dobre relacje ze współwłaścicielem UFC Lorenzo Fertittą, to świetny człowiek. Jest jak jest. Chciałbym kiedyś chociaż raz jeszcze do tego wrócić, chciałbym zakończyć karierę w UFC"


http://www.fight24.pl/?p=2618
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2607 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17835
Dostanie jak wróci, dobry był na małego Monsona i głupio walczącego Arlovskiego, ale teraz to trochę dorobić pewnie chce...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Pooglądaj jego walki sprzed okresu kiedy Mir mu złamał rękę - zupełnie inaczej wtedy się go oglądało.

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2607 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17835
Na tle słabszych zawodników niż dzisiejsi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
No fakt... w sumie to były tylko 3 walki...

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1484 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15444
Ta akcja ze złamaniem "łamie" mi głowę do tej pory Timek dalej chciał walczyć,i było widaćże nic nie poczuł .Ile apapów musiał wciąć przed walką,że nie czuł bólu

Breaking My relationship with time&space
Z Crohnem da się żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
byc moze myslal ze nie zlamal tej reki , wtedy mogl nie czuc bolu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2607 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17835
Ja jak raz złamałem ręke to na początku też nic nie czułem i przez 3 dni ze złamaną chodziłem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nogueira chce zakończyć karierę w Brazylii

Następny temat

Jakie rękawice

WHEY premium