logo
zamknij zamknij

Tianesal - opinie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 19457

0 5 0
napisał(a)
MaxWhite
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3053 Wiek 104 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 12449
Tianesal, psychotrop mający na celu zwiększenie wyrzutu endorfin. Chwalony od Bałtyku, aż po Tatry za swoje działanie, które nie otumania jak większość tego typu leków, a wręcz przeciwnie dodaje energii. Stosował ktoś z was na ogólną zamułe Tianesal?
5

Nie doradzam w kwestii dietetyki - korzystam z prywatnego centrum dietetycznego.

Nie doradzam w temacie hormonów - nie jestem lekarzem.

Fizyki nie oszukasz ESP, ABS i ASR tak samo jak psychiki psychotropami i substancjami psychodelicznymi.

Krzysztof Piekarz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
neevsky
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 19495 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 112645
Bierzesz jakieś przeciwdepresyjne z SSRI/SNRI i chcesz zamienić na to czy co? Bo energii Ci to nie doda - to nie stymulant.
1

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

napisał(a)
MaxWhite
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3053 Wiek 104 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 12449
nie szamam obecnie nic, ma mi poczucie humoru poprawić, które obecnie poszło w siną dal
2

Nie doradzam w kwestii dietetyki - korzystam z prywatnego centrum dietetycznego.

Fizyki nie oszukasz ESP, ABS i ASR tak samo jak psychiki psychotropami i substancjami psychodelicznymi.

napisał(a)
neevsky
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 19495 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 112645
Spróbuj iMAO - moklobemid.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

napisał(a)
PakerZbreslau
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7497 Wiek 32 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 122808
Zomiren SR
1

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

napisał(a)
neevsky
Znawca
Tak, alprazolam mu daj. Najszybciej uzależniający lek chyba . Bardzo mądrze...

Zmieniony przez - neevsky w dniu 2013-07-15 22:06:44
1

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

napisał(a)
MaxWhite
Znawca
Zomiren - brałem i nie wiem jak ma poprawić mój stosunek do otoczenia, chyba tym że jak zasnę to nie będę bił ludzi

napisał(a)
PakerZbreslau
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7497 Wiek 32 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 122808
Wszystko uzależnia. 1mg u mnie powodował olewanie wszystkiego wokół. Sertraline możesz spróbować jak u ciebie senność wywołuje alrprazolam.
2

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

napisał(a)
MaxWhite
Znawca
nie chce mi się lecieć z powrotem po receptę, dziś wykupie i zobaczę jakie działanie.

napisał(a)
slac
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 841 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 47621
Ja bym jednak na własną rękę nie leczył się tego typu środkami, bo np. wyżej wspomniana sertralina jest jednym z lepszysz ssri, ale o ile dobrze pamiętam masz problemy z serce i takie połączenie mogło by kiepsko u Ciebie wyjść. Ciekaw też jestem, czy cie trochę nie "przydusi" tianesal (aczkolwiek powinno być spoko).
2
napisał(a)
neevsky
Znawca
SSRI to gówno największe jakie jest. Problemy z libido i erekcją chyba u 50% stosujących (często nieodwracalne), zamulenie itp. Zaczyna działać dopiero po gdzieś 3 tygodniach stosowania, suchość w ustach itp, itd.
1

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o Wyrównanie stężenia. Poprawka

Następny temat

PROSZĘ O RADĘ - I CYKL NA METANABOLU

Spalanie tłuszczu leżąc przed telewizorem

Sałatka z soczewicy

Mariusz Janucik - ocena sylwetki

Głodówka, dieta 1000 kalorii oraz inne mity z pierwszych stron gazet