SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Thermo Speed Extreme + BCAA? !Dwa miesiace za granica!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2382

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1700 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17197
Witam.

Jak co roku idá wakacje, jak co roku wiele osób wyjedza, a to w sprawach zarobkowych, a to eby odpoczac i sie zrelaksowac..

Wylatuje za granice do pracy, na dwa miesiace. Aktualnie waze 94kg, przy wzroscie 187/8cm. Moj % bf (dokladnie nie wiem jak to sie mierzy) wyszedl mi 16%. Rok emu przez dwa miesiace, bez suplementow zgubilem 8kg, ale strasznie dostaly po tym moje miesnie i nie chce zeby to sie powtorzylo tego roku - wkoncu, kto chcialby pracowac rok nad sylwetka,, a potem to wszystko zgubic?

W Anglii raczej ciezko jest utrzymac diete, a moje posilki skladaja sie glownie z ryzu, czasem jajek, jakiegos miesa (kurczak, schabowy ale bardzo rzadko). Glownie sa to zupki, banany, jakas czekolada, pudingi z puszek i GLOWNIE tzn KULKI MOCY - kulki cos ala pulpety ale z innego miesa w sosie pomidorowym (puszkowane). Ogolnie jem duzo, ale jak widac po ostatniorocznych wakacjach duzo mi to nie pomoglo bo brakowalo aminokwasow itp (zapewne) oraz ilosci bialka i wegli dobrej jakosci.

Zamierzam zakupic Thermo SPeeda Extreme i BCAA (prawdopodobnie olimpu).
Potrzebowalbym rozpiski jak lykac, w jakich ilosciach i ile potrzebuje tego na 2 bite miesiace (od 25 czerwca, w zasadzie zacznebrac juz od 15) do konca sierpnia.
I jakie BCAA? Megacapsy olimpu? Jest cos bardziej ekonomicznego?

I pytanie z innej bandy - moze sie ktos orientuje, czy w bagazu, walizce mozna przewozic suplementy takie jak TSE i Bcca? (chodzi o wielka brytanie). Niechcialbym miec sytuacji ze mnie niepuszcza lub spoznie sie rpzez to na samolot ;p

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 18

Waga: 94

Wzrost: 188

Obwód klatki: 110 (wklesla klatka po skoliozie)

Obwód ramienia: l38, p39

Obwód talii: 90

Obwód uda: 64

Obwód łydki: 45

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: strona nie dziala, 14-18% sa nie wiem :#

Aktywność w ciągu dnia: nie ebdzie treningow, praca o charakterze fiznycznym 8-10h dziennie.

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: nie bedzie

Odżywianie: jadalem dobrze, nie za duzo i nie za malo

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: nie ma

Stan zdrowia: stan zdrowia bardzo dobry (edynie problemy z zoladkiem i przelykiem (zgaga)

Preferowane formy aktywności fizycznej: -

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: kreatyna, tse, jablczan,

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: tak

Stosowane wcześniej diety: bylo sporo ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
cwiczyl cos bedziesz wogole ?
Te suple, to bez snsu niestety zupelnie.
Staraj sie ulozyc sensowna diet, ktora bedziesz trzymal.
Jak aktywnosc niby miala by byc ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1700 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17197
BCAA chcialem brac jako antykatabolik, do tego TSE ma swoje wlasciwosci antykataboliczne + spalajace. Aktywnosc fizyczna raczej duza, anglicy bardzo lubia myc samochody . Diety nie dam rady utrzymac, jakbym nie chcial jest to raczej niemozliwe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1700 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17197
Chyba ze bedzie jakas mozliwosc isc na silownie, pierwszy raz bede w tym miescie co mam byc. W Luton silownia jest, ale za daleko zeby tam isc po pracy, nawet bym chyba nie zdarzyl bo zamykaja o 9 ;#
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Po prostu, przy takiej diecie, tee suple nie dadza efektu.
Lepiej wez pare toreb Ostrowii i wyjsdz pobiegac czasem, a w inne dni rob krotki trening obwodowy z kombinacja pompek, burpees, przysiadow, wykrokow itd
powodzenia,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1700 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17197
jezeli chodzi o ostrowie to jest problem - waga, do tego WizzAir zmniejszyl z 20kg na 15 ciezar walizki :(

Dlaczego nie dadza efektu? (chodzi rowniez o spalenie tluszczu)
Pozatym przeciez BCAA jest rowniez na takie przypadki - nie pomoze nic ? Czy zmniejszy katabolizm?

Zmieniony przez - Gawus w dniu 2009-06-08 15:09:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1700 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17197
moglby mi ktos doradzic co byloby najlepszym antykatabolikiem na taki wyjazd ? i odp na powyzsze pytanie

Zmieniony przez - Gawus w dniu 2009-06-08 22:15:50
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny/poprawy

Następny temat

posiłek potreningowy

WHEY premium