SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ThermoThermal i inne takie ...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1602

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 810 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5882
Mam pytanie do tych do stosowali:

Thermo Fat Burner - TREC -- jakie efekty( najlepiej w odniesieniu do opcji niebrania ) - działa? jak działa ? czy może nie działa ?

Dalej - mam pytania o :

A. MIRACLE - (że działa wiem) więc spytam o to jak ?
B. ZENALEAN - to samo
C. THERMAL PRO - to samo

Będę ogromnie wdzięczny

Fotograf, fotoreporter - potrzebujesz PROFESJONALNEGO fotografa??? - [email protected]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 810 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5882
Nikt nie kożysta z tego forum czy co ?

Fotograf, fotoreporter - potrzebujesz PROFESJONALNEGO fotografa??? - [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 429
Żadnego z nich nie brałem, ale niedługo zacznę Zanelean.Działają jak wszystkie termogeniki (z wyjątkiem Treca, który nie ma efki).
Artykuł na ten temat [http://www.kulturystyka.pl/artykuly/78] 

Why be a bird chested weakling who can't get a woman when you can be a hulking Greek god who can't get a woman

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 429
Po termogenikach możesz spodziewać się redukcji tłuszczu o około 10 kg. Oczywiście + rozsądna dieta (na pewno nie głodowa) + aeroby. Wynik zależy też od twoich predyspozycji

Why be a bird chested weakling who can't get a woman when you can be a hulking Greek god who can't get a woman

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 103 Napisanych postów 468 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1980
bull.ion nie przesadzasz z tymi 10kg???no oczywiscie tez zalezy ile bedzie sie bralo tych termo bo jak ktos ze 3 miechy chce jechac na tym i malo jesc i do tego aeroby przez 3 miechy non stop to pewnie i zjedzie 10kg...ale moim zdaniem i tak to troszke przesadzone...

bez masy nie ma klasy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 810 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5882
Panowie - ja mam pojęcie teoretyczne o tych suplach!

chciałbym się dowiedzieć od tych którzy brali - zwłaszcza tfb treca bo to dla mnie zagadkowy suplement - niby tani , niby prosty skład a podono całkiem ładnie działa

Fotograf, fotoreporter - potrzebujesz PROFESJONALNEGO fotografa??? - [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 103 Napisanych postów 468 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1980
TFB nie bralem wiec sie nie wypowiadam...natomiast Thermala jem teraz i wczesniej juz tez bralem

bez masy nie ma klasy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 810 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5882
PONAWIAM SWOJE PYTANIA

Fotograf, fotoreporter - potrzebujesz PROFESJONALNEGO fotografa??? - [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 184 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1939
witam
cytuje "Thermo Fat Burner - TREC -- jakie efekty( najlepiej w odniesieniu do opcji niebrania ) - działa? jak działa ? czy może nie działa ?"
nie no takie posty mnie rozwalaja, w szczegolnosci jezeli sie to porownoje do thermal pro. produkt treca nie ma efedryny wiec to nie ta polka. ludzie prosze was troszecze poczytajcie wypowiedzi innych osob na forum, generalnie to jest tam wszystko o co ktos pyta.
idac dalej mozna zgubic 10 kg na efce bez problemu, wiem to po sobie, prosze raz jeszcze czytajcie posty inne, bedzie git.
no i tekst cytuje "Dalej - mam pytania o :
A. MIRACLE - (że działa wiem) więc spytam o to jak ?
B. ZENALEAN - to samo
C. THERMAL PRO - to samo
pozdro."
jak wiesz to po co pytasz?
pozdro.

"Jak by to było gdyby świata nie było?
Gdyby świat zniknął, wtedy życie nie było by bez sensu, bo by życia nie było..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 810 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5882
OlO - po co sie wypowiadasz jak piszesz nie na temat ?

Znam wszystkie te suplementy , znam skład TFB , stoodjoję biotechnologię więc wiem jak co działa od każdej strony!

Interesuje mnie po prostu jak to wygląda na poszczególnych "biorących" - czy to takie trudne do zrozumienia ?

Fotograf, fotoreporter - potrzebujesz PROFESJONALNEGO fotografa??? - [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 184 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1939
czesc,
male sprostowanko,
nie to ze sie tlumacze, ale pisze szczerze. cala wypowiedz byla nie mojego autorstwa, wczoraj i dzisiaj zreszta tez u mnie byla imprezka (oj woda sie lala litrami), tak wiec jeszcze nie wiem kto, ale za pewne jeden ziomal odpowiedz napisal podpisujac sie jako ja. po prostu komp. generalnie chodzi 24h/dobe wiec koles skorzystal.
tak to jakos wyszlo, heh
natomiast jedno wiem therme biore i na efekty nie narzekam, pamietam ze na pierwszym cyklu waga mi spadla z 86 na 78kg, z tym ze nie skonczylem calego opakowania. z 120 kaps. zostalo mi 34. wszystko to w 5 tygodni. wynik w sumie dobry.
pozdrawiam
Olo

"Jak by to było gdyby świata nie było?
Gdyby świat zniknął, wtedy życie nie było by bez sensu, bo by życia nie było..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna i jej dzialanie rozne mity

Następny temat

Najczęstrzy temat .. kreatyna HELP !

WHEY premium