SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Thermal Pro Revolution czy inny?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5479

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 109
Po porażce z zecepalem, odwiedziłam jeden z Łódzkich sklepów internetowych. Ponieważ jednak słabo jeszcze znam się na składnikach spalaczy, proszę Was o radę.
Może macie jakieś doświadczenia ze sklepem ********?

Zastanawiam się nad tym Thermal pro evolution. Jest coś lepszego?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10655 Napisanych postów 44362 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57734
Thermal pro evolution niema efedryny
brałem 4 lata temu , lipa w chuy
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10655 Napisanych postów 44362 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57734
potwierdzam, brałem tpr i kupa w porównaniu choćby do pierwszego thermala pro
napisał(a)
Początkujący
Czyli jaki spalacz polecacie?
Widzę że na suplach jest podany trefny skład.
Muszę czymś uzupełnić dietę, A6W i basen. Doradźcie... xD
napisał(a)
Początkujący
Noooo;] Panowie, bo ja się na tym nie znam ;]
napisał(a)
Ekspert
mitotropin

jeden z lepszych teraz na rynku

a z sekcji doping : efedryna, clenbuterol ale do takich zabawek już ankieta musi być
napisał(a)
Początkujący
co to za ankieta? Jeszcze się nie znam xD
napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12717 Napisanych postów 231120 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1058019
1. WIEK:
2. WAGA:
3. WZROST:
4. WYMIARY:
-biceps:
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI:
6. DIETA:
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:
8. TRENING:
9. CEL CYKLU:
10. ODSTĘP CZASOWY PO OSTATNIM CYKLU:
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):
13. STAN ZDROWIA:
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:
-martwy ciąg:
-przysiad:

PYTANIE:

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-treningirafal@gmail.com

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 332 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 10515
Mowa o produkcie KiloSports?bez kitu nie ma tam efki? to robia ludzi w ch....a bo na etykiecie jak byk ze 20mg. zamowilem i nie wiem czy w tej chwili odbierac to;/ co ze spalaczy na dzien dzisiejszy? czemu viper zniknal zewszad ?ani allegro ani sklep sfd niema

Zmieniony przez - chemol w dniu 2010-02-26 09:20:30

Semper Paratus!

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 995 Napisanych postów 26201 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 294906
efedryny jako takiej tam nie ma, jest Ma huang standaryzowany do 8% alkaloidów efedryny
choć to też nie do końca pewne bo ktoś tam pisał w suplach, że nawet tego surowca(ma huang) już nie można dostać na rynku
na innym forum wycztyałem, że vipera wycofali i wypuszczą niedługo nową "europejską" wersję, która pewnie będzie g*wno warta

zresztą olej vipera, celuj w PVL Ripped Freak!
napisał(a)
Ekspert
^

lepsze od mitotropin ??

Bo sam czegoś szukam do offu między clenem

Zmieniony przez - sqrwielll w dniu 2010-02-26 11:47:43
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

oddam w dobre ręce....tesc

Następny temat

problem pytanie

Mężczyźni szybciej ulegają odwodnieniu, niż kobiety Mężczyźni szybciej ulegają odwodnieniu, niż kobiety Smutek i frustracja hamują treningowy progres Smutek i frustracja hamują treningowy progres Czy kiedyś ludzie byli zdrowsi? Czy kiedyś ludzie byli zdrowsi? Tarczyca reguluje wzrost mięśni i redukcję tłuszczu? Tarczyca reguluje wzrost mięśni i redukcję tłuszczu? Amanda Lee - gorąca blogerka fitness Amanda Lee - gorąca blogerka fitness Resveratrol i leucyna - kombo na spalanie tłuszczu Resveratrol i leucyna - kombo na spalanie tłuszczu Massy Arias - fitness jest jej lekiem na depresję Massy Arias - fitness jest jej lekiem na depresję Chili con carne Chili con carne