SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Therma Pro

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 691472

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 306 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2733
aha, to spox. to juz tylko pare dni na zamowienie i zaczynam:) Dzieki za szybka odpowiedz!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1902 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34570
Czy moglby ktos zebrac z tego obszernego postu wszystkie wazne informacje dotyczace stosowania thermy i zamiescic to w jednym artykule tak zeby kazdy mogl bez problemu przeczytac anie przewalac trzysta pare stron w poszukiwaniu informacji?

Depresja, Stan Umysłu Fiasko Z Życia I Z Marzeń Wszystko
To,Co Dobre Znikło Może Było By Inaczej Gdybym Miał Przed Sobą Przyszłość

[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 306 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2733
hehe, dobry pomysl. ostatnio probowalem sie dowiedzeic jak najwiecej o thermie i przeczytalem z 80 stron i odpadlem. pozniej tylko przegladalem wyrywkowo strony. ale mysle ze dowiedzialem sie duzo. Z przyjemnoscia bym to napisal ale thermy jeszcze nie bralem (czekam juz na przesylke i nie czuje sie upowazniony zeby pisac takiego posta:) ale jak bede mial chwile wolna to zbiore najwazniejsze info:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1902 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34570
blazej1901 ja przeczytalem okolo 50 stron i tez odpadlem dowiedzialem sie rownierz sporo o thermie i zaczynam ja od jutra stosowac rownierz nie czuje sie upowazniony do napisania takiego artukulu poniewaz moja wiedz na temat thermy nie jest wystarczajaca wydaje mi sie ze zapewne na dalszych stronach tego posta sa rownierz inne wazne informacje, ale najzwyklej w swiecie nie chce mi sie czytac do konca tego postu i z tad prosba do znawcow tematu aby ktorys z nich wzial pozbieral wszystkie informacje i cala swoja wiedze na temat thermy i napisal jeden artykul o tym ulatwiloby to zycie wielu innym osobom!



Zmieniony przez - muffa w dniu 2004-02-29 14:42:12

Depresja, Stan Umysłu Fiasko Z Życia I Z Marzeń Wszystko
To,Co Dobre Znikło Może Było By Inaczej Gdybym Miał Przed Sobą Przyszłość

[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 481
hmmm ja jestem ciekawa co z tymi wynikami badan... Czy robiac morfologie i mocz :D cos nie cos wyjdzie?

mrooweczka <--- :*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
bez obawy - przy standardowy badaniach nic ci nie grozi

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 481
dzieki, w sumie nie mam potrzeby ich robic narazie ale jakos tak byłam ciekawa :) a w jakich badaniach moze wyjsc? pewniej akichs specjalistycznych na doping... :)

mrooweczka <--- :*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2188
Panowie, może ktoś zapodać adres stronki gdzie można dostać ten specyfik ? Najlepiej na mejla ([email protected]) bo ktoś tu strasznie nie lubi jak się podaje takie linki, a u pakera jest chyba chwilowo zamknięte. Wcześniej leciałem na l-karnitynie przez miesiąc teraz od dwóch tygodni na thermo fat burnerze treca ale nic nie spada (a ćwiczę codziennie po 2h!) Jedyne co zauważyłem to przyrost mięśni na barkach, motylach i łapach. Zobaczę, jak rzeczywiście tłuszcz nie zejdzie to zarzucę therme, ale dopiero po marurze, bo chciałbym zdać :D. Narazicho.

P.S. Sorki jeśli odpowiedź już padła wcześniej ale nie dałem rady obczaić 350 stron posta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2188
Znajomy, doświadczony sportowiec powiedział, że jeśli chcę się "wyżyłować" to mogę sobie codziennie ćwiczyć ze spalaczami tłuszczu, i tak też czynię, w sumie z wielką chęcią. Czy mogę ciągnąć tak dalej ? Wiem, że spada siła, ale to sobie nadrobię później. Jeśli to źle, że tyle ćwiczę (reczej na rzeźbę) to proszę w wskazówki. Joł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1716
>Quart:
Nie, nie jestem kretynem, zeby brac jednoczesnie efedryne i kreatyne :).
Skonczylem kilka dni temu cykl kreatyn. i zamierzam za jakis czas wrocic ponownie do Thermala. No i stad pytanie: ile sobie zrobic wolnego od prochów?
Będę wdzieczny za rade.
Pozdrawiam

Tom

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co myslicie o takim cyklu?

Następny temat

komu wierzyc?

WHEY premium