SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Therma Pro

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 691247

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
EKG umożliwia rejestrację czynności elektrycznej serca, czyli rytmu i przewodnictwa, ocenę pracy rozrusznika serca oraz nieprawidłowości w ukrwieniu mięśnia sercowego. Echokardiografia (EEG) natomiast pozwala na ocenę struktur anatomicznych serca - umożliwia ocenę ruch mięśnia sercowego i zastawek wewnątrzsercowych, a także przepływ krwi w obrębie przedsionków i komór serca, dużych naczyń krwionośnych (aorta, tętnica, żyły główne i płucne) oraz naczyń wieńcowych. Także poprawne EKG nie zawsze będzie oznaczało,że wszystko jest OK.

A palenie lepiej rzuć Nie dość, że obciążasz już układ krwionośny nikotyną to jeszcze dojdzie do tego efka...


Grasik
księżniczka-mafia.suple.hardcor.pl

Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją.

Zmieniony przez - Grasik w dniu 2003-03-25 11:24:38

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5958 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27546
Grasik
kurcze blade
skad Ty wiesz takie madre rzeczy???????????????????????

PS. Sledze Cie


------------------------------
"When you exercise, your goal isn't to burn fat, it's to become a fat burning machine"
-------------------------
TEXT TYGODNIA:
Jarek to mistrz, szef, krool, lord, gdyby istniał bóg troojboistów Jarek byłby jego cielesną inkarnacją, absolut siły, niedoścignione dążenie wszystkich innych marnych (w porównaniu z nim) troojboistów, kiedy ktoś, gdziekolwiek na świecie mówi prawdziwy troojboista - to tak naprawdę myśli Jarek - jego zdjęcie powinno być w encykklopedii sportu pod hasłem troojbooj i nie potrzeba już byłoby żadnego opisu.
Lucek
--------------------------
Doradca Trójboj

-------------------------
Twarda, syntetyczna, leniwa i d****na Efka
-------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
Hehe! Kończyłam biol-chem Tylko potem coś mi się odmieniło i zaczęłam całkiem inne studia inspektorze Krecik!

Grasik
księżniczka-mafia.suple.hardcor.pl

Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją.

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5958 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27546
acha......
a w ogole to Tajniaku Krecik....
Wczoraj Krecik Ogrodnik,
dzis
Krecik Sledczy
jutro
Krecik Maratończyk
(jak sie w kocu zbiore do tego biegania.....)
ale chyba lepiej ciagnac ten temat w "kawoszach" .....


------------------------------
"When you exercise, your goal isn't to burn fat, it's to become a fat burning machine"
-------------------------
TEXT TYGODNIA:
Jarek to mistrz, szef, krool, lord, gdyby istniał bóg troojboistów Jarek byłby jego cielesną inkarnacją, absolut siły, niedoścignione dążenie wszystkich innych marnych (w porównaniu z nim) troojboistów, kiedy ktoś, gdziekolwiek na świecie mówi prawdziwy troojboista - to tak naprawdę myśli Jarek - jego zdjęcie powinno być w encykklopedii sportu pod hasłem troojbooj i nie potrzeba już byłoby żadnego opisu.
Lucek
--------------------------
Doradca Trójboj


Zmieniony przez - verona w dniu 2003-03-25 11:30:08

-------------------------
Twarda, syntetyczna, leniwa i d****na Efka
-------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308


Taaa...bo już niedłoogo wszędzie będą kawosze...mała expansja...

Grasik
księżniczka-mafia.suple.hardcor.pl

Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją.

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1828 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29115
Hmm, Graisczka po biol-chem? To tak, jak ja
A jak idzie cyklik? Przyznam, że nie mam aż takiego speeda, jak jakiś rok temu, ale i tak nakręcony jestem niezgorzej. No i do kibelka jakoś dziwnie częściej zachodzę No i najważniejsze, wymiary, spadają.
Tylko, cholera, takich pryszczy na plerach dostałem - nie wiem, czy to od tego. Masakra w biały dzień.
Ech, byle do przodu

Pozdrawiam
Doradca w dziale suplementacja
członek-mafia.suple.hardcor.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
Cyklik jest niezły - waga drgnęła minimalnie, ale co nieco znowu się odsłania I z tego bardzo się cieszę! BTW speeda - heh...chyba stałam się cyborgiem (3-4 godziny snu/dzień) A o kibelku i pochłanianych ilościach H2O) wolę nie wspominać...


Grasik
księżniczka-mafia.suple.hardcor.pl

Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją.

Zmieniony przez - Grasik w dniu 2003-03-25 17:00:01

Zmieniony przez - Grasik w dniu 2003-03-25 17:00:24

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Interesuje mnie Wasz cykl z guggul-bolicem. W jakich dawkach go bierzecie i jak dlugo zamierzacie go brac? (jedno opakowanie, czy z przerwa..???)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1539 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54239
Czy przyjmowanie witamin przy tym jest niezbędne?Jeśli tak to jakie najlepiej kupić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1828 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29115
positron - ja mam tylko jedno opakowanie i biorę 3x1kaps na dzień; czyli starczy na 30dni. Zawsze minimum 2h po posiłku. Guggul to raczej tylko dodatek do ECA (w tym wypadku HerbaLean).
A z wit. biorę ace rola + osobno vitaral + magnez + wapń.

Pozdrawiam
Doradca w dziale suplementacja
członek-mafia.suple.hardcor.pl
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co myslicie o takim cyklu?

Następny temat

komu wierzyc?

WHEY premium