SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Therma Pro

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 691422

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hmmm... to widac ja mam cos niezle w organizmie narabane, heheheh.
a tak mi sie wlasnie pomyslalo... cykl z therma powinien trwac cale opakowanie? czy jakis okres czasu? jezeli chodzi o ilosc capsow to nie chcialbym przekraczac 2/24h, chociaz pewnie jak zobacze efekty bede chcial wiecej, hehehe pzdr!

Oksymoron: Organizacja Rządowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No no ja zauważyłem szybsze zarastanie brody

Żartuje.Nie wiem jak to jest z tym szybszym zarastaniem.
U mnie wszystko jest na swoim miejscu i wzrasta prawidłowo

"Jeżeli Ci w jakiś sposób choc trochę pomogłem, wynagrodź mnie SOGIEM"
*****Dziękuje*****
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1828 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29115
Zordie - skończysz, jak będziesz zadowolony. Producent zaleca, by nie przekraczać 12tygodni. Zdecydowana większość, w tym ja, uważamy że 6 tygodni to max ---> chyba że brałbyś po 1kapsie tylko w dni treningowe. Mój pierwszy cykl trwał jakieś 5 tygodni i wsunąłem wtedy całe opakowanie. Teraz wystarczyło 40kapsów i to tej lżejszej odmiany thermy. Przy Twoim sposobie dawkowania nie przekraczałbym 6 tygodni.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nicolai, dzieki! (sog to moj obowiazek :)
ja tez jade na tej lzejszej odmianie... w takim razie pociagne maxymalnie 6 tygodni, a byc moze tylko miesiac... a nastepnie np 2 miesiace przerwy (sadze ze powinno wystatczyc na globalna regeneracje)
raz jeszcze dzieki i pzdr!

Oksymoron: Organizacja Rządowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2453 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37671
czesc wam.. mam tutaj maly problem natury technicznej..scislej mowiac chodzi o te nieszczesne aeroby...bo ten nom-jest zimno i biegac nima jak (mkay) a tego, jak mu tam- rowerka ni mam wiec co mam robic...tzn moze znacie jakies tam cwiczenia or sth...codzinnie brzuszki mykam i silka 3x/tydzien ale to jest not inaff ;) (ale napisalem)....i byl bym wdzieczny jesli ktus moglby mi pomooc

POZDRAWIAM

a great flame follows a little spark

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a moze by jaki kawalek sznurka skakankom zwany sobie zorganizowac? :)

pzdr

Oksymoron: Organizacja Rządowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 303 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2265
siema no to juz chyba po szczepionce bo mnie reka mniej boli a i zwierzu nie martw sie mialam tydzien przerwy (chyba starczy) no a teraz nie wiem kiedy brac bo mam maly problem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2453 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37671
mam juz taki kawalek sznurka ale to nie to :D bo jakos mi to skakanie nie idzie....a i mam jeszcze jedno zapytanko co do brania tej termy w wersji hrdkorowej to jak bralem 4(nie robilo na mnie szczegolnego wrazenia) ale czy to aby bespieczne brac 4? zmniejszylem dawke do 3 bo nie chce sie przekrecic albo przynajmniej warzywem zostac (szkoda by bylo

pozdrawiam

a great flame follows a little spark

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 303 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2265
co to ma byc nie wolno wklejac tekstu? ja tu sobie posta nastukalam a teraz musze drugi raz go przepisywac no dobra to chodzi o to ze bylam na thermie przez tydzien 1capsa dziennie nigdy wiecej i bylo git swietnie sie czulam pozniej swieta sylwek wiec sobie odpuscilam a teraz musze troche sie odchudzic bo sie nie zmieszcze w zamowiona sukienke na 100dniowke!!! noa le jest takie cos ze wczoraj wzielam ta szczepionke to czyli kiedy najwczesniej zaczac therme? jesli w ogole bo cos mnie zaczelo niedawno pobolewac z lewej strony wiec zrobilam EKG i wyszlo ze mam wypadanie platka zastawki i mam sobie echo serca zrobic tylko nie wiem kiedy mi sie uda. mierzylam tez cisnienie no i wyszlo ze mam 100/60 czyli dosc niskie. i teraz juz nie wiem czy brac therme czy nie bo w sumie na niej nic mnie nie bolalo i bylo mi lepiej niz normalnie ale z drugiej strony jak mam umrzec heh co myslicie? ja juz sobie nawet dietke opracowalam calkiem niezla to tera czekam na wasze opinie bo ja jestem sklonna brac therme chociaz w same dni treningowe czyli tak 2-3 razy w tyg chociaz jakbym ja codziennie jadla to bym mogla nawet codziennie trenowac. ale schiz nie wiem juz co robic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2453 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37671
o czesc tobie chatcat...jaka msza ta diete, jesli mozna wiedziec bo ja sam nie wiem od czego mam zaczynac z tym komponowaniem diety ;P a co do brania termy to bym sie na twoim miejscu lekarza poradzil ja jestem chyba zdrowy bo mi nic po tym nie jest ale wczoraj jakas paranoje mialem i problemy ze snem ale to chyba z niedozywienia :D musze normalnie jesc mimo ze nie chce mi sie

pozdrawiam

a great flame follows a little spark

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co myslicie o takim cyklu?

Następny temat

komu wierzyc?

WHEY premium