SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Therma Pro

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 691174

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja tam mam kaptur


"Trening i wiara zrobią ze mnie cara"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3576 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29005
wlasnie zjadlem dzis therme nr 6

Всем привет!
Шефу
гг: 352477
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36535 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260889
No to sweet dreams

-= light =-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3576 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29005
bez problemu!! Jesli chodzi o therme, to po 4/5 spie jak dziecko!!

Всем привет!
Шефу
гг: 352477
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36535 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260889
No to zazdroszcze... Grrrrr.... Ja po dwóch spać nie mogę.. Więcej nie zarzucałem.. jutro spróbuję. Pozdrawiam.

-= light =-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam po 10 dniach ciszy (padla mi neostrada...). 16-go pisalem ze po 2-ch TP zero reakcji i chce mi sie spac..... Zgodnie z Waszymi radami jechalem tak jeszcze kilka dni i nadal bylo brak efektu, przynajmniej tak sie czulem.... a balaem sie przesadzic, w sumie zdrowie wazniejsze od wygladu.. Potem zrobilem dwa dni przerwy(mialem urodziny) i od wczoraj postanowilem ze rano po sniadaniu lykne dwa tabsy i po ok. 3-4 godz kolejne dwa.... troszke byl stres ale.... zauwazylem efekty tzn. wizualnie napewnop spadl mi brzuch( dwie dziurki w pasku), zaczelo robic mi sie troszke zimniej, wg. mojej dziewczyny stalem sie "jakis dziwnie agresywny" ale sennosc pozostala tzn. moge sobie bez problemu zasnac kiedy chce, a jest to dziwne bo zawsze mialem problemy ze snem. Boje sie tak jechac na tych 4-ch tabsach przez dluzszy czas, ile czasu moge to papusiac bez wiekszych problemow? Acha, waga spadla mi o ok.2kg. Pozdrowka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2274
Ma jakiś sens stosowanie kreatyny z thermą??????????W celu odbudowania siły,wale krótkie serie duzymi cięzaeami,jak narazie siła nie nieznacznie spadla (stracilem 10kg w miecha)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1828 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29115
Absolutnie nie; kreatyna zatrzymuje wodę w organizmie, a z thermą trzeba uważać, coby się nie odwodnić Stosuj jakieś antykatabolik (BCAA, HMB, Glutamina...).

Pozdrawiam
Doradca w dziale suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3576 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29005
....no i spalem bez problemu!! Ale 6 kapsow, to jednak przesada. Zle sie czulem.

Всем привет!
Шефу
гг: 352477
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36535 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260889
Zupełnie bez sensu jak dla mnie, termogeneze masz po dwóch. Ja dziś pierwszy raz wrzucę 3. Dwie już weszły, kolejna przed siłką a potem na swimmwing. Powinno być cooool bo wiem, że każda kolejna dawka jak dla mnie to MEGA kop :)

Pozdro.

-= light =-
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co myslicie o takim cyklu?

Następny temat

komu wierzyc?

WHEY premium