SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Therma Pro

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 688471

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1828 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29115
YaroZ - dzięki za rekację (mail). No to luzik, biorę ją dla siebie. Cyber powiniene się ucieszyć - ja się cieszę
Soga Ci już niestety nie zaliczyło...

eclipse - znaczy się, że jeszcze za wcześnie. Spróbuj, jak minie tydzień od startu. A jak działa? Normalnie: podnosi temp. ciała, hamuje apetyt i przyspiesza nieco metabolizm. Masz więcej siły, dłużej ćwiczysz - więcej spalasz.

A co do potencji, to faktycznie jesteś Emelen dziwnym przypadkiem. Tylko założyciel tego topicu miał - w pewnym sensie - podobnie. (pozdrowienia Snoop'i )
TP działa tu pozytywnie - ale na kobiety chyba bardziej. (Tym razem pozdrowienie dla wszystkich GaduGadulcowych kontaktów płcii pięknej )

Pozdrawiam
Doradca w dziale suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1293
Eclipse : normalka, parę dni i przejdzie. Najważniejsze to nie dać sie zbić zbytnio z apetytu - jak nie dostarczysz mózgowi odpowiedniej, stałej dawki węgli to będziesz się bardzo źle czuł, będzie Tobą trzęsło, itd. Pozatym organizm przy małej ilości kalorii może wpaść w tryb głodówkowy zmniejszając metabolizm do minimum, a tego raczej nie chcemy. Oczywiście najlepsze efekty są przy odpowiednim deficycie kalorii. Trzeba pamiętać że ECA jest bardzo dobrym środkiem, ale nie jest to żaden środek-cud, bo takiego nie ma. Bez zmiany nawyków żywieniowych i własnej "ruchliwości" wielkich efektów (najczęściej) nie będzie, ale właśnie zmianie tych nawyków służy therma jako stymulant i "hamulec" apetytu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 469 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10393
Dzieki za odpowiedz.

Ja jadam tak.

Rano platki kukurydziane z mlekiem 40 min potem therma o 8:20. Nastepnie poczynajac od 12 co 2 h jem w pracy kanapke z szynka, czyli jem 3 kanapki. Po powrocie do domu z pracy okolo godziny 19, jem ostatni posilek (najczesciej ziemniaki z mieskiem) i o 20:00 robie 30-40 min jazde na rowerku stacjonarnym.

Chcialbym zarzucuc 2 kaspa o godzinie 16-17 w pracy zeby miec wiecej powera w domu.

Czy moj styl odzywiania jest ok, bo go jakos nie zmienilem od czasu thermy ??


http://www.audioklan.com.pl - sprzęt audio i video.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wlasnie zaktualizowalem swoj profil.
Waga z 84 na 81 kg
Obwod w pasie z 87 na 80 cm

Jestem happy bo wiem, ze to jeszcze nie koniec.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 469 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10393
o ile stopni powinna therma powiekszyc temp. ciala ??. Ogolnie po thermie czuje powera ale tak jakos do 3h po zazyciu, potem power lekko spada. Jesc mi sie srednio chce ale teraz jakos moge jest, co prawda extra glodny nie jestem, ale jem normalnie.

od jutro wchodze na 2 kaspy bo po powrocie do domu przestaje dzialac a nie bede zazucal po 21, tylko o 16 w pracy. zobaczymy jak pojdzie !!!


http://www.audioklan.com.pl - sprzęt audio i video.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
blachy1 - piszesz o zlym samopoczuciu, przeciesz to bylo walkowane tyle razy, to wina tego nie brak Ci ww w organizmie, jak jest Ci zle tak jak piszesz (np na silce) to miej w pogotowiu jakiegos batonika (np snickersa)
Eclipse - ja tez nie mialem zahamowanego apetytu, jadlem normalnie. Co do Twojej diety to powiem Ci dosadnie, ale szczerze, jest do dupy :)

pozdrawiam Logan
"Mecza lub daja odpoczac, sa Twoje - czasem ukojenie, czasem paranoje - Sny - nawet jak sa zle to sie budzisz, mozesz w nich kochac lub mordowac ludzi. Krzywe odbicie w witrynie Twego ducha - sa tajne, nie jawne jak zycie."

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1063
hmm...no coz...mam nadzieje ze to byly chwilowe klopoty..teraz dokupilem sobie metabolic thyrolean i mam nadzieje ze w polaczeniu z therma uzyskam zamierzony efekt...hm czy ktos stosowal podobna mieszanke?bylbym wdzieczny gdyby taka osoba podzielila sie swymi spostrzezeniami i uwagami dotyczacymi stosowania wywyzszonych produktow.ehhh...ilez trzeba kombinowac aby "dobrze wygladac"...=]
pozdrawiam:eMeLeN(z plodnoscia coraz lepiej.=])

-=[!!!eMeLeN iN THa CiTy!!!]=-

-=[!!!eMeLeN iN THa CiTy!!!]=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2142
e- lite , dzięki za radę, sprobuję tańszej metody. Te MINIMUM 2g/kg
dotyczyły czego?
...
Napisał(a)
Usunięty przez Grasik za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3576 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29005
Pytanie czysto teoretyczne: mozna przy braniu thermy zjesc pigule? Jedno i drugie podwyzsza temp. ciala. Czy nie grozi to przegrzaniem?

Всем привет!
Шефу
гг: 352477
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

komu wierzyc?

Wiecej