SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Therma Pro

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 691435

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 155 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4570
Siemanko!
Jestem nowy w temacie. Jaką dietę stosowaliście z Thermą? Zone, izokaloryczną czy ketogeniczną (20-30-50) ? Sorki, ale nie mam czasu wszystkich odpowiedzi czytać bo nie mam zbytniego dostępu do internetu.
Dzięki!
Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3839 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21079
Therma Pro jest w katalogu Prolaba,

Jak chcesz to mozesz ja zamowic na email - cena bez zmian czyli 79 pln.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
Nie stosowałam ani keto, ani tłuszczowej. Odżywiałam się po prostu zdrowo! Żadnych słodyczy, przetworzonych węgli, pifka => po prostu zdrowe żarcie co 3 godzinki (5 posiłków). Zwiększyłam tylko podaż białka.

Grasik

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
biore therme od trzech dni, obecnie 2 kapsłuki
codziennie godzine robie brzuszki, 30 min jezdze na rowerku
i 1,30 godz. na siłowni. czy to jest a tak na marginesie: Straszliwie sie poce, czy to normalne??

lik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam pytanie
- jaką diete mam stosowac?? ograniczyłem spożywanie słodkości do minimum
a poza tym jem duzo jogurtów i serów

lik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 124 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 266
Pocenie to normalna rzecz przy TP. JA na niej jade jush od tygodnia i jestem jak narazie zadowolony, ciagne na 3 tabsach dziennie. Co do diety to od okolo 1 miecha ograniczylem cukiereczki, czekoladki ja tylko moglem... oczywiscie zdarzaja mi sie dni slabosci jak leza w domu... potrafie tak zrobic ze cale zapasy gina w ciagu kilq dni :P (naszczescie szybko to spala), specjalnej diety nie stosuje. Jem czesciej ale mniej, tak zeby czuc ze zjadlem a nie nawpychac sie na chama.

A teraz pyanie do innych. CZy duza mieliscie roznice miedzy 3 tabsami a 4 TP ??? nie wiem czy wskakiwac na 4 tabsy czy ciagnac na 3 ??? DOradzcie cosik.

Pozdrawiam
Mezjash

Niech MOC będzie z Tobą :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
MAM PYTANIE,KOLES MA TP,CHCIALEM KUPIC OD NIEGO 10 TABLET I ZARZUCIC JE(1-2 TABSY) NA BALETACH.DALO BY MI TO JAKIEGOS POWERA?

ja pier*ole
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
Mezjash - jeśli widzisz, że TP działa na 3 to nie ma sensu wskakiwać na 4. Osobiście nie czułam olbrzymiej różnicy między 3 a 4 kapsami. Może na początku bardziej podkręciło, ale potem było jak na 3. Oczywiście NIGDY NIE PRZEKROCZYŁAM 4 kaps.

Killo - 3 dni i już 2TP?
Co do diety - nie obcinaj aż tak węgli, zwiększ podaż białka (3g/kg masy ciała), dorzuć antykataboliki. I nie szarżuj.

o_ja_pier - TP to nie białe!!! A zadziałać by mogło.


Zmieniony przez - Grasik w dniu 2002-11-17 19:36:56

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
A wiec przyszedl ten dzien, dzis oficjalnie koncze cykl.
Mam nadzieje ze zjazd bedzie lekki, chociasz sie na to nie zanosi. Zycze innym na cyklu dobrych efektow

pozdrawiam Logan
"Mecza lub daja odpoczac, sa Twoje - czasem ukojenie, czasem paranoje - Sny - nawet jak sa zle to sie budzisz, mozesz w nich kochac lub mordowac ludzi. Krzywe odbicie w witrynie Twego ducha - sa tajne, nie jawne jak zycie."

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 124 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 266
Witam
Therma Pro jest jak wiadomo sinym srodkiem wspomagajacym spalanie tluszczu. Uzywam jej jush przeszlo tydzien (chyba 10 dni). Co do wagi nie widze zbytniej roznicy. Moze z 1 kg. Od poczatq wrzesnia dzieki innemu porcjonowaniu żywości i w miare systematycznym ćwiczenią spadłem z wago ok 10kg. Waze teraz -/+ 90kg i mam 183cm wzrostu.
Czy jest mozliwe ze TP daje mi tylko speeda do ćwiczeń, a nie wpływa specjalnie na splanie tłuszczu?? Czy poprostu 10 dni to jest dopiero wstep do prawidlowego działa TP... (przypominam ze biore 3 tabsy dziennie)
CZekam na odpowiedzi.

Pozdrawiam
Mezjash

Niech MOC będzie z Tobą :)

Niech MOC będzie z Tobą :)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co myslicie o takim cyklu?

Następny temat

komu wierzyc?

WHEY premium