SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Therma Pro!!!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2501

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4960
Chcialabym sie dowiedziec czy Therma Pro jest dobra na spalanie tluszczu i czy ma jakies grozne skutki uboczne????

P.S. Gdzie ja moglabym kupic i w jakiej cenie??? Please o odpowiedzi!

** KaSiA **

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5806 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 40859
tu masz post
http://www.sfd.pl/temat21347/
a thermala kupisz u cybera na stronie
napisał(a)
Początkujący
A na jakiej stronce moge kupic?? moglbys mi podac??

Dzieki..

** KaSiA **

napisał(a)
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4241 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16798
Tego typu linków na tym forum nie można podawać.

Leniwy i d****nie eksperymentujący Słabeusz

Doradca w dziale Suplementacja

napisał(a)
Początkujący
To gdzie mam to kupic????? Skoro w sklepach takiego czegos nie ma

** KaSiA **

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10624 Napisanych postów 43728 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57734
napisz na maila, to cie skontaktuje z odpowiednimi ludzmi

a tak w ogole zapraszam tutaj http://www.sportatut.com.pl/sport/ i lepiej sobie kupci green tea,lecetyne, karnityne i bedziesz mial dzialanie jak therme, tyle ze z korzyscia dla zdrowia

Zmieniony przez - McRaYvEn w dniu 2004-03-01 13:12:31
napisał(a)
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5806 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 40859
już wysłałem Ci na mejla
napisał(a)
Początkujący
WILLHELM serdeczne dzieki za maila ahia..jeszcze chialam zapytac o skutki uboczne thermy..czy jest ona niebezpieczna dla zdrowia????

** KaSiA **

napisał(a)
Specjalista
czy jest szkodliwa...hmm... zawiera efedrynę, chociaż w postaci wyciągu roślinnego a nie syntetyczną ale jednak... jedna kapsułka zawiera 200mg kofeiny...jedna filiżanka kawy ma ok 80mg... jesli masz zdrowe serce i cały układ krążenia to nic Ci się nie stanie... mnóstwo ludzi stosowało, stosuje i będzie stosować i są zadowoleni :)
napisał(a)
Początkujący
A jak mam ja brac i po ile tabletek?? A tak na marginesie to przy wzroscie 170 waze 65kg. Ile zazwyczaj sie schudnie przy thermie??

** KaSiA **

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 22600 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 112308
kaate20 - masz zbilansowana diete? aktywnosc roochowa?
skootki uboczne efedryny w poscie 'therma pro' str. 297, dawkowanie bodajze str. 273
ztreszta poczytaj tamten post - masz tam wszystko

Zmieniony przez - Grasik w dniu 2004-03-03 07:27:18

28:06:42:12
That is when the world will end.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

250 g kretki- 6 tyg starczy ??

Następny temat

L-G czy glutamina ?

Wypadanie włosów - przyczyny, zapobieganie Wypadanie włosów - przyczyny, zapobieganie Sylwetki, które motywowały nas w kinie Sylwetki, które motywowały nas w kinie Białkowe "ptasie mleczko" w wersji light Białkowe "ptasie mleczko" w wersji light Angelika Podwiązka  - ocena sylwetki Angelika Podwiązka - ocena sylwetki Jakich produktów nie wolno przechowywać w lodówce? Jakich produktów nie wolno przechowywać w lodówce? Kurkumina - superfoods w natarciu. Właściwości i badania. Kurkumina - superfoods w natarciu. Właściwości i badania. Forskolina suplement przyszłości - działanie i zastosowanie Forskolina suplement przyszłości - działanie i zastosowanie 15-letni kulturysta - Tristyn Lee 15-letni kulturysta - Tristyn Lee