SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testy sprawnościowe do wojska

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1099

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151
Witam mam, 23 lata byłem na służbie przygotowawczej, teraz muszę się przygotować na testy sprawnościowe, wcześniej się przygotowywałem do testów, chciałem się dostać do wojsk powietrzno desantowych, testy zrobiłem na 5, tylko na przygotowanie miałem 5 miesięcy ..., niestety brakło pleców ...... Teraz mam 2 miesiące żeby się przygotować

16 podciągnieć na 5 z tym nie mam problemu
75 brzuszków w 2 minuty na 5 jest problem
3 km bieg, poniżej 12:15 min na 5 jest problem
bieg 10 x 10 poniżej 29 sek na 5 z tym też nie mam problemu da się zrobić

wcześniej miałem dużo czasu wałkowałem to wszystko i osiągnąłem forme która pozwoliła mi zaliczyć wszystko na 5 !

proszę o porade i rozplanowanie ćwiczeń na brzuszki ponieważ tu jest lipa teraz zrobie 50 w 2 minuty,
bieganie tak samo jak biegać żeby osiagać czasy poniżej 12:30 min interwały czy coś ?

moj staż nie wiem jak odpowiedzieć, zawsze był jakiś sport pływanie w uks, tenis, kick boxing, bieganie itd, siłownia to raczej brak stażu, jak juz cos cwiczylem to w domu





Zmieniony przez - bolec_ w dniu 2016-06-02 18:23:05

Zmieniony przez - bolec_ w dniu 2016-06-02 18:26:08
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
jaki jest głowny problem w brzuszkach tempo i nie wyrabiasz sie w czasie czy zmecznie i przez to wolniej ? jaki masz aktualnie czas w biegu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151
to raczej zmęczenie mięśni brzucha, jak zaliczałem to robiłem w ten sposób, jak najszybciej jak najwięcej, potem chwila przerwy i katowałem do 75, bieganie 14 min, ale ostatni raz biegałem miesiac temu


Zmieniony przez - bolec_ w dniu 2016-06-02 19:22:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
no to jak masz 2 miesiace to trzeba brac sie za robote bo jak miesiac nie b iegales to moze byc dluzej niz 14 minut
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151
ale jak trenować bieganie żeby osiągnąć wyniki lepsze, i to samo pytanie tyczy się brzuszków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12029 Napisanych postów 160405 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234280
bieganie poprzez mieszanie interwalow z bieganie dlugodystansowym, kwestia faktycznie na jakim poziomie jestes obecnie.

co do brzuszkow, tutaj mozna nieco oszukiwac, i pracowac chocby zginaczami bioder, niekoniecznie brzuchem, wiec musisz popracowac nad szybkoscia/dynamika.
sam swego czasu trenowalem pod wojsko, wiec po prostu 1-2 razy dziennie wykonywalem schema zaliczenia, jezeli mowa o drazku/brzuszkach
bieganie mieszalem 2-4 razy w tygodniu interwaly z dystansem

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12029 Napisanych postów 160405 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234280
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151
w najbliższym czasie postaram sie odpowiedzieć jak u mnie z bieganiem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening a przeziębienie.

Następny temat

Trening PHUL.

WHEY premium