SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testosteronum prolongatum jelfa opinie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 43574

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Tak, mozesz leciec 8-10miesiecy na jednym estrze. Jakie beda efekty to temat dla jasnowidza. Zmiana na enan z meta tez bedzie ok.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 298 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5323
Wielu użytkowników twierdzi, że enantan to zamuła, senność, wp*****lanie i trening na objętości.
A cypionat to inna jakość, chęć działania i erekcja na odgłos damskich kroków.
Ale znowu inni mówią, że nie odróżnisz jednego estru od drugiego, bo to tylko jeden węgiel więcej...

W sumie, jeśli powyższe jest prawdą, to enan lepszy na masę, nie oglądasz się za dziewczętami, tylko żresz, śpisz i trenujesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94290 Napisanych postów 364201 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668396
Mi lepiej cypio lezy

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 215 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 101464
Ja waliłem omke propa enana i prop mi najlepiej leży. Enana waliłem tylko UG. Mam cypion w domu z taj ale za mało na cykla. Mieli tylko paczke 10 amp. Omka to normlanie ryła mi dekiel. Enan ug z kolei zamuła że się żyć odechciewało. Mam sposób na to u mnie to dostinex pl apteka 0,25mg (1/2 kaps) e4d rozwiązuje problem.

Gdzie można dostać cypionate i propionate w aptece? w jakim kraju blisko ? aby to dobrej jakości było


Zmieniony przez - citigold w dniu 2017-07-24 09:38:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Na masę to jest dieta a nie enan i dawki. Tego nikt Ci nie powiedział?

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
citigold


Gdzie można dostać cypionate i propionate w aptece? w jakim kraju blisko ? aby to dobrej jakości było

Nigdzie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 215 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 101464
rkarpinski
Na masę to jest dieta a nie enan i dawki. Tego nikt Ci nie powiedział?


Ja trzymam ścisłą dietę. Nie jem nic przetworzonego / same eko sklepy - targi. Wiem co mi szkodzi a co nie, nie jem w ogóle na mieście tylko wszystko zrobione samodzielnie. Wyleczyłem dużo chorób moją dietą obecnie nie odczuwam żadnych objawów alergii czy refluksu, więc myślę że w tej kwestii radzę sobie lepiej niż polowa tego forum.

Zadaje konkretne pytania czy jakiś estr jest lepszy pod konkretną masę redukcję. Z doświadczenia wiem że np. Omka Apetka mocniej podlewała mnie wodą i lepiej masa szła. Nie znam się na tym, nie mam długiego doświadczenia, więc nie widzę nic dziwnego w moich pytaniach.


Zmieniony przez - citigold w dniu 2017-07-24 19:30:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 215 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 101464
z tego co widze to we wloszech jest cypionate i propionate. sproboje sie dogadac aby dostac tescia na pl recke.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Każdy wymieniony przez was Testosteron to ta sama substancja ,różnią się długością estra (czas w jakim zaczyna działać mówiąc łopatologicznie). Co do dawkowania są to indywidualne kwestie. Prolongatum nie bije się co drugi dzień jest to estra uwalniający się 3-4 dni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6701 Napisanych postów 16650 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102340
Chciałeś zabłysnąć odpowiadając na temat z przed dwóch lat??
1

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy mogę przestać obniżać estro?

Następny temat

hcg

WHEY premium