SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Testosteronum Prolongatum

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8357

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7237 Napisanych postów 60337 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 501109
Pewnie tak

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 565 Wiek 32 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 23811
Wasyl__
No ja to praktycznie nie czuje nic niepokojacego. Fajka normalnie staje, za laskami się oglądam. Może mi się tylko wydaje poprostu ze libido nizsze niż na poczatku. Ja naturalnie bez żadnych saa miałem estro delikatnie ponad normą.

Zmieniony przez - Wasyl__ w dniu 2017-11-22 16:14:27

Więc na spokojnie zostaw jak jest i sobie obserwuj bez nakręcania się
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14747 Napisanych postów 235730 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1139599
Wasyl__
No ja to praktycznie nie czuje nic niepokojacego. Fajka normalnie staje, za laskami się oglądam. Może mi się tylko wydaje poprostu ze libido nizsze niż na poczatku. Ja naturalnie bez żadnych saa miałem estro delikatnie ponad normą.

Kieruj sie odczuciami
Ale tez nie trzymaj dlugo E2 w kosmosie

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-treningirafal@gmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 176 Napisanych postów 1107 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 16387
lodzianin1
Wasyl__

Kieruj sie odczuciami
Ale tez nie trzymaj dlugo E2 w kosmosie

Cykl ma trwać co najmniej do przyszłych wakacji. Nie zalecasz trzymania tak wysoko estro przez tak długi czas? ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14747 Napisanych postów 235730 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1139599
Raczej bym je obnizyl

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-treningirafal@gmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7237 Napisanych postów 60337 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 501109
Trzeba znaleźć swoje poziomy hormonów i tych wartości +\- się trzymać.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 176 Napisanych postów 1107 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 16387
Witam ponownie. Mam kilka pytań. Zarzucam od dziś dodatkowo do testosteronu metkę i proviron. Provi dlatego bo chce zobaczyć jak będzie wyglądało estro. Nie chce narazie wrzucać żadnego IA. Metka będzie leciała przez jakieś 6tyg w dawce 40mg. Pytanie o provi bo tego nigdy nie brałem. Dawka 25mg czy 50mg dziennie? W jakich porach dnia najlepiej łykać, czy nie ma to różnicy. Dzięki za wszelkie sugestie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Dzięki za pomoc :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 1063 Napisanych postów 11605 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 162611
Wasyl__
Witam ponownie. Mam kilka pytań. Zarzucam od dziś dodatkowo do testosteronu metkę i proviron. Provi dlatego bo chce zobaczyć jak będzie wyglądało estro. Nie chce narazie wrzucać żadnego IA. Metka będzie leciała przez jakieś 6tyg w dawce 40mg. Pytanie o provi bo tego nigdy nie brałem. Dawka 25mg czy 50mg dziennie? W jakich porach dnia najlepiej łykać, czy nie ma to różnicy. Dzięki za wszelkie sugestie

Jak dasz metke do testa to estro masz wywalone na bank, provi nie ma nic wspolnego z obnizeniem estro.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
No sam z siebie provi nie zbije estrogenów wiadomo. Ale może poprzez zwiększenie dht w organizmie estro nie będzie tak wywalalo. Chce przetestować na sobie

Zmieniony przez - Wasyl__ w dniu 2017-12-25 12:15:04
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Komniec mostku - dodatkowe kg pod Sztuki walki