SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testosteron Prolongatum efekty.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 93144

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 125 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 468
TO Waszym zdaniem efekty pokażą sie od 4 tygodnia ? bo jak narazie są malutkie .. i bez wagi .. chociaz na początku przez półtora tygodnia poszło mi 3 kg .. ale to się chyba nie liczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3016 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40954
nie pojdzie ci nic na kanapkach i spagetti jedynie co to woda która po cyklu zejdzie.

i będziesz wyglądał jak wyglądasz.

Zmieniony przez - Adamsky w dniu 2013-01-31 11:39:35

Z każdym dniem kilka milimetrów więcej i więcej... i to najbardziej cieszy.

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 46 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 523
laaki1990
TO Waszym zdaniem efekty pokażą sie od 4 tygodnia ? bo jak narazie są malutkie .. i bez wagi .. chociaz na początku przez półtora tygodnia poszło mi 3 kg .. ale to się chyba nie liczy.


Ja się martwie, żebyś anorektykiem nie został ! Tak masz racje to się nie liczy, liczy się SZACUNEK LUDZI ULICY

Podeszłeś do cyklu z dupy to masz efekty, coś tam przyjdzie to się nie bój aż tak ale dieta!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 620 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8324
Milosz_600
Weź dokup sobie jakieś białko najtańsze chociaż i jedź z 2g dziennie + to żarcie, ryżu jedź więcej i ogólnie węgli


Tej, żeby go nie rozyebało od tych dwóch gramów czasem :D
3

Siłka, piłka, albo mata na zło całego świata.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 46 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 523
laaki1990
TO Waszym zdaniem efekty pokażą sie od 4 tygodnia ? bo jak narazie są malutkie .. i bez wagi .. chociaz na początku przez półtora tygodnia poszło mi 3 kg .. ale to się chyba nie liczy.


Ja się martwie, żebyś anorektykiem nie został ! Tak masz racje to się nie liczy, liczy się SZACUNEK LUDZI ULICY

Podeszłeś do cyklu z dupy to masz efekty, coś tam przyjdzie to się nie bój aż tak ale dieta, dużo snu i krótki a konkretny trening.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1734 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15566
Jak to jest k***a możliwe ze ktoś ma hajs na koksy a nie ma na diete? Biceps: 34 po roku stażu, nie wierze w to xD
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 167 Napisanych postów 6027 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 129060
efekty maja byc tu i teraz haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 46 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 523
najbardziej ciekawi mnie kwestia efektów napisałeś że wyciskasz 90kg prawie przy wadzę 65 i 34cm dam sobie rękę uciąć że poniosła Cię fantazja albo sam oceniałeś ciężar na swoje możliwości Ludzie bądźmy ku*wa poważni każdy pisze minimum to 90-100 a ledwo co macie siłe nieść siatki z tesco ! i po liściu na ryja i po chłopach znokałtowni. 90 -100 kg to naprawde jest już sporo więc nie koloryzujcie, bo bzdury wypisujecie żeby nie być gorszym od drugiego
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 125 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 468
Tyy jak mowie ze tyle biore i powiem wiecej na Półtora raza ;) 87.5 kg dokładnie .. ;).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 125 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 468
Ku.r.wa czy może ktos normalnie odpowiedziec a nie c.h.u.j.a palic ? . Potrzebuje pomocy i informacji a nie wyzwysk i nasmiewania się ..
2
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

meta razak serce

Następny temat

Metanabol - problem

WHEY premium