SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testosteron Galenika - Rozczarowanie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17325

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Mój kolega jest na cykl składającym się z 10 amp. Testosteronu Galenika + 2amp. Testosteronu Prolongatum.
Cykl
wygląda następująco:
2x 350mg(100mg prlonga + 250mg galenika) /E5D
8x 250mg galenika /E5D
Początkowo odczuł wzrost wytrzymałości i siły... (pierwsze 2 tygodnie)
a teraz jest już w 35dni (7 shot) i nie zmienia sie nic... zero postępów, waży tyle ile wazył , siła stoi w miejscu...
Czyżby wy***ka renomowanego towaru ?

" I pamietaj szacunek to wszystko "

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Marcel masz bardzo intrygujący podpis z tym I'll shit on U whereever you are!

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
Chyba whoever a nie wherever... Panie amerykański...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Uriel to nie do Ciebie fragment z kawałka D12 - I'll Shit On You

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
No właśnie on napisałe co innego ja napisałem gdziekolwiek a nie kimkolwiek. Panie pseudo - afrykański. Native Americans

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
Kali lubić słonie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1067 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 60807
nie rozumiem pytania a raczej kto ma na nie odpowiedziec. wysli go na badania testa. cykl sam w sobie slaby pewnie wiecej by mu dalo 15 mg mety ed. niech sobie wrzuci 100 mety na koniec.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
"wiecej by mu dalo 15 mg mety ed" chyba nie mówisz poważnie

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1067 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 60807
nie. wykup abonament do tej podwieszonej strony to sie dowiesz dlaczego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2222 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13128
Ozzo great - naczytales sie ze organizm zdrowego mezczyzny produkuje ok 200mg testa / week - przypominaja mi sie slowa venoma jak mi trul ze 250mg omy /week to za malo
Chlopie zrob pare cykli, poczytaj wypowiedzi ludzi ktorzy stosowali towar a nie moli ksiazkowych - a abonamnt to sobie wykup w Idei/etc. Bo ta strona jest gowno warta

Marcel - tez mialem taka akcje I niewiem co myslec bo towar pochodzil od dobrze znanej i zaufanej osoby

26 weeker...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1067 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 60807
cinematic mialem na mysli wyrzut IGF-1 mowiac o "wyzszosc" mety na testem. nie pouczaj mnie nie jestes zadnym autorytetem w tym dziale tylko leszczem ktory sie ******li z kazdym cyklem jak ze sraczka. a strona hmm mi sie podobala kiedys:) aha i naucz sie wysylac paczki bo chlopaki z miasta skarza sie ze najgorszy diler z ciebie na forum. moge ci jeszcze walka enana pogratulowac tylko upewni sie czy napewno byl walony hehe ( chcesz?)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Różne ilości tablet TAJSKIEJ METY

Wiecej