SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testosteron Enanthate - 2016 CYKL

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 41179

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

18

Waga

78

Wzrost

184

Obwód ramienia

38

Obwód klatki

-

Obwód uda

-

Obwód talii

-

Staż na siłowni

3 lata

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Białko 2,5g/ Węgle 6g/T:1g

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

2 CYKLE ZA SOBĄ. 1 cykl 30 strzałów propa, 2 cykl 70 tabsów metki

Opisz swój plan treningowy

Split

Cel cyklu

Masa mięśniowa

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Ostatni cykl meta 70 tabsów, niecałe 2 miesiące od zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

8-9%

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Chudnięcia (ektomorfik)

Stan zdrowia

Bardzo dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

porostu owłosienia prędzej

PPM (podstawowa przemiana materii)

2,600

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

klata-100kg,martwy-170kg,przysiad-150kg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to bardziej w głowie siedzi skoro pół tab Ci pomaga raz na 3 tygodnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Wątpię. Nie jestem typem osoby, która maca się po cyckach co sekundę jak wyczuje ból. Jedni muszą jeść 1 tabs co 2-3 dni by kontrolować e2, a innym starczą minimalne ilości i tyle. Jak robiłem badania to przed 1/2 tabsa miałem 3x estro wybite. Po 1/2 tabsa 1,5x tylko.

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 41 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 299
Gdzie sie robi badania na estrogen i ile one kosztują?
Panowie mam pytanie, czy przed cyklem musze koniecznie robić badania? czy moge dopiero podczas cyklu zrobic badanka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Prywatne laby. W google na pewno ci wyskoczą tego typu placówki w twojej okolicy. Koszt u mnie to 20 zł. Lepiej zrobić, żeby wiedzieć jak hormony miały się przed i żeby po prostu wiedzieć do czego należy wrócić. W takich sprawach nie warto oszczędzać 100 zł bo można się na tym przejechać.

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak Ty chcesz robić badania na cyklu? To potem skąd będziesz wiedział do czego wracać? Tak chcesz zaoszczędzić? Spoko to nie rób. Na NFZ do endo czeka się koło roku, więc już dziś się zarejestruj, jak Ty chcesz oszczędzać na zdrowiu a bawić się w podawanie hormonów. Spoko

A jak jednak przemyślisz, to tu masz 2 najpopularniejsze
https://www.alablaboratoria.pl/c402-strefa-pacjenta
http://www.diag.pl/ 
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 41 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 299
Rozumiem czyli jakie zrobić badania przed cyklem drodzy Panowie, Estrogen, teścia i coś jeszcze?

Mam jeszcze jedną sprawę czy jak bym dołożył 10 strzałów Deki do cyklu na enanie 250mg /e5d byłoby dobrze? W jakich dawkach i co ile dni wtedy lecieć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie rozumiesz co się do Ciebie od początku mówi?Testosteron to i tak za dużo,a Ty dalej swoje. Eh rób jak tam chcesz. Przed test calkowity,lh,fsh,estradiol,prolaktyna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 41 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 299
zioekt, a co ma mi się stać kiedy dokładam deke do teścia? Nie no, wytłumacz dlaczego teść to za dużo, bo chciałbym wiedzieć dlaczego mam nie dołaczać deki, chce się przekonać, a nie, że nie wolno i koniec, i dalej mam mętlik w głowie. 250mg e5d to chyba nie jest aż tak duża dawka co 5 dni, myślałem, żeby 10 shotów dołożyć deki na start albo w połowie cyklu, żeby dołożyć mięsa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Bo jesteś młody i napalony na cykl + myślisz, że jak dołożysz czegoś to zrobisz większy progres. Dodatkowo nandrolony w tym wieku + tak małej ilości to pomyłka. 10 shotów zarówno deki jak i npp to totalny bezsens. Długa deka ma sens gdy bierze się ją MINIMUM 12 tyg, a npp 8 tyg. 10 strzałów to jest nic - wydaj to lepiej na badania. Bierz solo testa, dopnij tą niby dopiętą michę i trening i tyle. Na samym teście zrobiłem bardzo zadowalający progres, szczególnie siłowy, więc już nie kombinuj, zwłaszcza że widać po postach twój ograniczony budżet.

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 41 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 299
Cayek, dziękuję, że mnie przekonałeś, własnie o taką odpowiedź mi chodziło!
Mój budżet to coś około 700-750zł.. :)
Czyli polecimy solo teść. Warto Twoim zdaniem dodać Proviron do tego cyklu czy sobie odpuścić? :)
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wbijanie igly coś źle

Następny temat

Bomba na lato

WHEY premium