SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testosteron/Kortyzol

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10526

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
Chcialbym poruszyc nastepujaca kwestie: otoz kazdy kto choc troche interesuje sie kulturystyka/sportami silowymi wie jak wazne jest zachowanie odpowiednego poziomu T/K - wiedza o tym szczegolnie ci, ktorzy swoje poczynania na silowni wspomagaja srodkami farmakologicznymi. Jak sami wiecie stosunek T/K zostaje negatywnie zaburzony szczegolnie w okresach "po cyklowych". Pragnalbym niniejszym rozpoczac dyskusje na temat srodkow/metod przywracajacych korzystny stosunek T/K - szczegolnie chodzi mi o okresy "po cyklowe".

Osobiscie na mysl przychodza mi dwa ogolno pojete sposoby: pierwszy to podnoszenie naturalnie wydzielanego testosteronu za pomoca srodkow typu Tribulus Terrestris. Zastanawia mnie tez polaczenie TT wraz z DHEA i Androstenediolem - pytanie zasadnicze w tej kwestii: czy takie polaczenie przyczyni sie do korzystnego podniesienia endogennego testosteronu czy wrecz przeciwnie spowoduje calkowita blokade wydzielania wlasnego testosteronu ... Drugi sposob to blokowanie wydzielania Kortyzolu - sposob ktorym jestem na dzien dzisiejszy najbardziej zainteresowny to polaczenie Clenbuterolu z Ketotifenem - choc musze przyznac, ze moj entuzjazm nieco opadal gdy na opakowaniu Keto zobaczylem wykrzyknik w trojkaciku (chyba nie musze tlumaczyc co to oznacza). Chetnie wysluchalbym tez opinii - zarowno teoretycznych jak i praktycznych - na temat blokowania Kortyzolu przy uzyciu Aminoglutetymidu.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
Też o tym myślałem.. bardzo trafne masz soga.. rano się trzeba głębiej zastanowić.. ciekawe co na to reszta expertów.. DOBRY TEMAT!!

Pozdrawiam.

Talk what u think.. but think what u talk..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
Zawołam ekipe..

Talk what u think.. but think what u talk..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
ja tam sie nie interesowalem nigdy tym
ale chetnie poslucham

-----------------
sup bro?
blinG! blinG!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1964 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 31311
clen po cyklu skutecznie obniża poziom kortyzolu.

co do tych srodkow typo TT to czy miales na mysli rowniez clomid, hcg i nolvadex?

na pewno z tego co wiem to witamina C pomaga lecz na pewno nie jest to zadawalajacy efekt.

jest jeszcze taka mozliwosc codziennie rano 10 mg metanabolu/dianabolu na pewno utrudni to odbudowe testosteronu ale skutecznie obnizy poziom kortyzolu.

spice jak kcesz to mam b. ciekawy art. o dhea w ktorym sa zawarte problemy o ktore ci chodzi lecz jest w języku Liftera emigranta wysłac??

____________________
The NOTORIOUS B.I.G.

Fat Bastard w Dopingu.

______________________
The FAT BASTARD B.I.G.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
Mi sie nie chce pisac Spice bo jezdem na diecie ale Cytadren jest bardzo skuteczny nie tylko w obnizaniu kortyzolu ale i innych hormonow(test itp), ale jak jest umiejetnie stosowany to na pewno daje nie zle efekty.
Zreszta zapytaj Venoma w przedziale sypialnym.



***********************
Moderator dzialu doping
***********************
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
Big - wysylaj wszystko co masz moze byc w jezyku Liftera ... TT, Clomid, Hcg - wszystko jedno - interesuje mnie WSZYSTKO co moze dac jakies wymierne korzysci ... Co do tej mety to hmmm ... wiem, ze takie metody sa praktykowane przez kulturystow tylko jakos nie jestem do konca przekonany o slusznosci stosowania pomiedzy cyklami SAA srodkow bedacych SAA Nalezaloby sie tu wglebic w kwestie receptorow androgennych (sterydowych) - mianowicie czy po solidnym cyklu SAA receptory sa na tyle wrazliwe by nadal wychwytywac chocby drobne dawki kolejnych SAA ...

Lifter - OK nie bede Cie meczyl i o amino zapytam konduktora

Poki co na 99.99% jestem zdecydowany na clena + keto - w sumie do bylem bardzo zadowolony z dzialania clena - problemem byly tylko te 2 tygodniowe przerwy w stosowaniu ... ale z keto ten problem nie istnieje ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
Ja tutaj umieram na clenie a on mi powie ze chce dluzej na nim jechac.......



***********************
Moderator dzialu doping
***********************
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6474
ej Brał ktoś IGF-1.Napisali że po tym idzie mięśni 9 kilo na opakowniu.
Podobne ponoc do hormonu wzrostu i insuliny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
To sie nazywa dobrze zrozumiec temat ... To co pisza o IGF-1 jest nieistotne ... i tak nie zdobedziesz tego preparatu ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946




***********************
Moderator dzialu doping
***********************
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

spiropent-kilka pytań

Następny temat

DECA - informacje

WHEY premium