SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testosteron...mit, czy prawda?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3177

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam specjalistów działu koks:)
Zmieniłem aktualny klub sportowy, z gatunku delikatny, wypicowany klubik, na bardziej hardcorowy, który określam mianem "koksowni" Otóż, jest to klub, gdzie średnia waga bywalców trzyma się na poziomie 100kg, sporo bramakarzy, policjantów itd. W każdym razie jest to pierwsza siłownia, gdzie spotykam się ze sterydami. Nic nie biorę i jak na razie nie mam zamiaru, ale chciałbym się upewnić co do usłyszanej informacji od 2 początkujących koksów, którzy przerabiają pierwszy cykl na samym testosteronie. Otóż, są już w 6 tygodniu i twierdzą, że przybrali 8 kg czystego miecha, a na klatę ok 20 kg w sile. Możliwe? I drugie pytanie, które mnie bardziej interesuje, to czy od tego rośnie członek? Czuję, że robią sobie ze mnie jaja, ale twierdzą, że penis też podskoczył...jak to z tym jest? Mówią, że nie będą brać odbloku...ale chyba powinni?
Ps: Temat możecie skasować za parę godzin kiedy uzyskam odpowiedź. Dzięki

Zmieniony przez - _Myron_ w dniu 2010-06-09 18:24:39
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 620 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7493
Nie ma opcji żeby członek się powiększył
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 503 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46836
z tym członkiem to oczywiste ze racja, 80% ludzi na tym forum już ma trzecią noge i problem z butami przez to :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1741 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57710
w 6 tygodni 8 kg miecha. Kazdy by jak pudzian był Siła możliwa.

Ptak raczej nie rośnie Odblok powinien być.

We ride together We die together. Bad Boys for life

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wieeedziałem!! Gnoje...gdyby tylko byli z 20 kg mniejsi to nakopałbym im do dupy! Już rozwazałem zrobić cykl
TEMAT KASACJA!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 620 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7493
jaja sobie pewnie z ciebie robią :) członek to ciało jamiste, nie jest mięśniem jak niektórzy myślą :), nie kurczy się ani nie rośnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 297 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19001
penis wiadome:) a co do 8kg w 6 tygodni mozliwe, oczywiscie nie czystego miesnia ale taki skok wagi jak najbardziej mozliwy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1464 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14768
waga możliwa, reszta kit.

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
8kg masy nie mięsa
Lolek pewnie "podskakuje" duzo czesciej fakt; -] jak nie zrobia odbloku to bdą mocno zaskoczeni przez jakis czas

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A co jak nie zrobią odbloku? Będą napaleni 24/7 czy jak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Wręcz przeciwnie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cidoteston

Następny temat

Prop hubei

WHEY premium