SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tested - Adam Suker UNS Team - Spełniamy marzenia z UNS

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 247518

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Tested_UNS-TEAM
wczesniej miałem z puchy obecnie świeżynka caly czas leci w dobrej cenie są wiec biorę dzis 2,50 za sztukę , ale taki na już powoli zaczynał sie miękki robić


tez wlasnie nabylem, w smaku duuuuzo lepszy niz taki z puchy....tylko te obieranie mnie wku....wia :).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 136 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 61875
Pytałem się ostatnio o tą krótką redukcje w trakcie masy, potem o dyskopatię i teraz ostatnio o redukcje bez treningu siłowego, nastał ten czas że właśnie dyskopatia mnie pokonała w nocy ciężko było mi się przewrócić z boku na bok. Dlatego muszę odpuścić totalnie siłowy póki co, pewnie parę miesięcy zajmie mi ta rehabilitacja. W tym czasie chciałbym dopalić resztki fatu na brzuchu. Planuję cisnąć 3x w tyg ostry HIIT na orbitreku (jedyna opcja gdzie nie mam mega bólu) powiedzmy 15 sek praca, 45 sek odpoczynek x10 serii. Wcześniej 5 min wolniejszego tempa i na koniec też 5 min wychłodzenia. Myślisz że takie coś będzie ok ? Może jeszcze 2-3x w tygodniu dorzucę basen ale to rekreacyjnie właśnie w ramach rehabilitacji, myślę jak uciąć kcal (obecnie masa z siłowym 4x w tyg + interwały też ostre po każdym siłowym). W ogóle zastanawia mnie procentowy udział makrosów w diecie bez tr. siłowego, białko myślę w dół tak do 2g/kg licząc ze wszystkiego. Mógłbyś coś podpowiedzieć? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 710 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7822
Interwał taki na start jest ok, z czasem go wydłużaj lub/i czyń bardziej intensywnym. Czyli zaczynasz 5min wejścia 10x 15/45 sek i 5min zejścia w sumie 20min. Potem albo dodaj 4tą sesje albo dodaj po 5min do sesji i rób np sam interwał 30/30 lub 25/35, tak aby stale zwiększać intensywność. Z tym że zacząłbym od 4x w tyg a nie 3x w tyg bo ostatnimi czasy robiłeś 4x siłowy + 4x interwał, więc nie dość że odpada siłowy to równiesz 1 interwał mniej by wychodził
Co do diety to musisz uwzględnić że nie masz treningu siłowego, więc zapotrzebowanie dobowe na kcal z góry będzie o te 200-300kcal mniejsze. U nie których moze być i o 500kcal mniejsze,duzo zalezy od masy mięsniowej, objętości i intensywności. No i uzględni że robiłeś ostatnio mase wiec byłeś na bilansie dodatnim a chcesz wejsc na ujemny.
Co do rozkładu makro to policz sobie ile masz. Na pewno nie schodziłbym z tłuszczem poniżej 0,4g, tym bardziej że jesteś naturalny, ani też nie wchodził powyżej 0,8g na redukcji(wyjątkiem są diety tłuszczowe, ketogeniczne),Białko 2g jest ok, jednak nie schodź zbyt gwałtownie z np 3g na 2g(z 2,2-2,3 na 2g jest ok). Reszta ww z węgli. W dni bez interwału, dawałbym mało ww a wiecej kcal z tłuszczu, a w dni z interwałem odwrotnie więcej ww kosztem tłuszczy.


Dziś ostatni trening w tym roku
Barki
- Unoszenie bokiem na mojej ulubionej maszynie
- Odwodzenie na tył barków - odwrotny butterlfly
- Wyciskanie siedząc na hammerze
- Unoszenie sztangielek bokiem w górę
- Odwodzenie linka górną z bramy
- Wyciskanie żołnierskie na maszyni do łydek

Tricpes
- Francuskie wyciskanie na wyciągu 5s 20,15,12, 10, 8+4+2 - met przerw wew. serii
- Wyprosty ramienie w tył ze sztangielkĄ
- Wyprosty podchwytem
- Pompki na poręczch

Brzuch
- allachy + unoszenie nóg w zwisie na grązku 4s 20+20-25powt


Dziś dzień na duzych obrotach potem szybkie zakupy który okazały się godzinnym postoje do lady
Na szczęście jestem już w domu na chwile, czekam na narzeczoną, ogarniamy zada i ruszamy z małą do znajomych. Ja bez alkoholowo niby bym mógł, bo 1-2 kilekiszki nic by mi strasznego nie zrobiły, nie mniej jestem abstynentem od kilku lat, nie tylko w imię BB ale w ogóle nie lubie alkoholu, ani smaku, ani samopoczucia po nim

Szczęśliwego Nowego Roku Wszystkim ! Zdrowia i progresu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Nie pije z tych samych powodów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 880 Napisanych postów 6619 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 267536
Ja też nie pije z tych samych powodów
Szczesliwego Nowego Roku Adaś

MASA MASA MASA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 1336 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8682
Napiję się za Was Panowie :D Najlepszego Adam :) !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 798 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5506
napij się też za moje. niestety zapowiada się pierwszy w życiu bezalkoholowy Sylwek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Pomyslnosci Adam, ja walnę za Twoje i reszty niepijących zestaw kielich + tatar z ligawy :D.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 81 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 77203
pomyslnosci i spelnienia w nowym roku !!!!!

/home/rafi/Pulpit/tumblr_netf1oMxIo1rmjd3no1_500.gif

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

"Bartek Buczek - przygotowania do sezonu jesiennego"

Następny temat

Piotr Cieśla UNS TEAM ,,Od ćwiczących dla ćwiczących''

WHEY premium