SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Test redukcyjny - podsumowanie str 38. - monkey22 VS Pitbull61, REDOX EXTREME ALLNUTRITION

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 75111

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 1532 Napisanych postów 3989 Wiek 37 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 191555
Taka mala aktualizacja bo dawno nic nie dodałem :)

Ps. coraz bardziej zaczyna mi się podobać ćwiczenie na poręczach i rurkach -z każdym wyjściem na siłkę osiedlową mam coraz większe smaki na więcej , możliwe że sama świadomość ćwiczeń z synem tak mnie nakręca , ale poznałem nowy fajny sposób na spędzanie wolnego czasu :)

Odnośnie formy to masa w toku ( rotacja węglami z podziałem na DT i DNT ) też nowość dla mnie i aż jestem ciekaw efektów w 2019 r :) Pzdr dla wszystkich

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6225 Napisanych postów 67803 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 888943
konkretnie to wygląda, jakbyś już dorzucił kilka kg - nie tracąc jakości, brawo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 161 Napisanych postów 1439 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42090
Bruce Lee.

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj sie z lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Który rodzaj kreatyny dla mnie?