SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Test redukcyjny monkey22 VS Pitbull61 REDOX EXTREME ALLNUTRITION

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 56208

napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 510 Napisanych postów 2608 Wiek 37 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 139295
Dzień 60 ( DT )

Fajny dzień bo piątek :) ale najfajnieszy bo z samego rana wyczytałem powiadomienie na FB o wygranej w konkursie ( dzięki Jakub i Allnutrition ) ponadto 2 dni temu wygrałem inny konkurs w dziale obok ( dzięki dla adminów i Biotech USA ) i w sumie wpadnie prawie 4 kilo białek i jakies drobnostki - pogoda dalej okrutna , ale wieczorem przestało padać i mam nadzieję że jutro już będzie lepiej z pogodą i zalicze działkę bo musze czereśnie obierać – więc jak dobrze pójdzie to czeka mnei niezła wyżerka .

Standard do i z pracy rowerek ( w deszczu :) ) więc dupsko umoczyłem . W pracy można powiedzieć dzień nóg i pleców - układanie deski ( pyknęliśmy 60 m2 więc bardzo dobrze ) od poniedziałku reszta ( jakies 120 m2 )

Wrócilem dość późno bo korki pierońskie na autostradzie i droga trwala 1h.30 min ;/ i praktycznie miałem tylko 1h odpoczynku w domu na szybką kawkę i trening .

Dzisiaj z racji zakończenia wczoraj testu redoxa ( wyczerpałem tabsy ) zapodałem pierwszą dawkę Joszki – zagalopowałem się troche i dałem dawkę która stosowałem na sam koniec poprzedniej redu ( 14mg) - Powiem krotko - wyspinało mnie jak plandekę na żuku ( tekst zapożyczony od naszej Sylwusi grupowej )

.

Nogi:
1. wykroki z sztanga 3s 12p 15
2. Żuraw 3s 12p
Plecy: Martwy ciąg 3s 12p 58
Klatka: Pompki na poręczach z obciążeniem 3s 12p
Barki:
1.Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia wąsko 3s 12p 25
2.Unoszenie bokiem stojąc 2s 12p
Triceps: Wyciskanie sztangi w wąskim chwycie 2s 12p 48
Biceps: Uginanie ramion z sztangielkami na przemian „z supinacją nadgarstka” 2s 12p 13.5
Brzuch : Plank 3x max

Trening wpadł super – joszka mnie sponiewierała dość mocno – to uczucie gdy w pokoju 23 stopnie , człowieka pot zalewa a jednak wewnątrz trzęsiesz się z zimna by zaraz uderzyła cie fala gorąca :)

Zamieszczam filmik z kółkiem - skaleczone , ale się staram i kiedyś dobije do 6-7 pełnych i poprawnych :)

Rano- Witaminy+Wit D 1500+ Wit C 200+Wit D3 K2 + Omega3
Przed treningiem Johimbina 14mg + Citrullina 3g + L-arginina 3g+ Tauryna 3g + Tyrozyna 3g + Kreatyna mono 3g + Caffeina 200 + Power Shot ½
W trakcie treningu - BCAA 2:1:1 20g
Po treningu – Kreatyna mono 3g
W ciągu dnia MSM 0.5g

W pudełkach z jedzeniem czuć wiosne – coraz więcej kolorów i świeżych darów natury – uwielbiam okres wiosna lato , po treningu wleciał shake + ciasteczka domowe ( nie wpisywalem w bilans bo nie wiem ile , ale zostawiłem zapas kcal ze na pewno nei przekroczyłem .

napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3573 Napisanych postów 3360 Wiek 26 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 164124
taki to pożyje gratulacje a co małemu jako substytut Twojej nagrody obecałeś?
1
napisał(a)
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5126 Napisanych postów 66610 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 840542
nachapał się tych nagród jak szalony
napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 510 Napisanych postów 2608 Wiek 37 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 139295
DJ_DoDo
taki to pożyje gratulacje a co małemu jako substytut Twojej nagrody obecałeś?
Młody od malego jest uczony wartości pieniądza ,oszczędzania oraz tego ze warto się starać i pracowac bo to owocuje , więc dostał polowe wartości białka do skarbonki w której zbiera sobie na BMXa na wiosne 2019 + ma obiecane mega duże lody .

Banan
nachapał się tych nagród jak szalony
Kto nie ryzykuje ten nie ma - ponadto uwazam że warto się zgłaszać wszedzie gdzie się da jesli tylko są możliwości - Konkursy są ekstra a nie ma się co oszukiwać bo SFD robi wypasione kunkursy i tez nie rozdaje nic za free , za byle glupie wydukane teksty czy fotki na odwal się więc to tez motywuje że jednak skoro ktos został wybrany to zrobił coś naprawde dobrze i został doceniony ..
napisał(a)
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5126 Napisanych postów 66610 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 840542
dokładnie tak z nami jest, SFD nie oszczędza

Dziwi mnie czasami mała frekwencja, chociaz to z jednej strony szansa dla zaangażowanych by wygrać w paru miejscach, a po drugie powoli jest z ilością osób też co raz lepiej.
Na grupie robię minimum 2 konkursy w miesiącu, czasami 3-4
DO tego różne nabory na suple na forum, a w działach sponsorowanych na forum , takich jak:
- http://www.sfd.pl/Trening_dla_początkujących-f114.html
- junior
- ladies
- senior
- CF
Co miesiąc do rozdania jest kilka tysięcy zł w suplach sponsorów działów, więc radzę im się tam dobrze przyglądać :)
Bo z tego co wiem dzisiaj startuje kolejny- nowy w TDP, o ile już nie ruszył
napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5493 Napisanych postów 137329 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 919653
dokladnie
pamietam jak swego czasu mocno aktywne osoby zgarnialy co chwile jakies nagrody, ze mialy zapasy na caly rok supli
napisał(a)
FighterX Doradca
Ekspert
Szacuny 556 Napisanych postów 4482 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 456696
Fajnie, bo to pozwala na rozwój wszystkich :)
napisał(a)
Ekspert
Dzień 61 ( DNT )

Super dzień bo sobota no i wreszcie pogoda ladna się zrobiła więc z młodym cały dzień na działce spędziłem – sporo roboty miałem ( min ,przesadzenie 5sztuk bukszpana ponad 120cm wys ) wiec przy wykopaniu i przeniesieniu miałem mega wysiłek ( kawał krzaka z sporym korzeniem ) , a w trakcie jakies drobne prace – ogólnie ekstra .

Później Standard grill , piwka i do domu

.

DNT

Rano – johimbina 14mg + L-Arginina 3g + Kreatyna mono 6g
W ciągu dnia - Witaminy+Wit D 1500+ Wit C 200+Wit D3 K2 + Omega3 +MSM 0.5g

Grzebiąc w zamrażalce rano i odkrywając jej ciemne strony odległe wpadły mi w rece kurki z Borów Tucholskich ( z wczasów 2017 :) ) więc od razu je wykorzystałem – jajecznica z szczypiorkiem i kurkami to czysta poezja :)

Kcal troche przekroczyłem , ale na tym etapie już się zbytnio nie przejmuje weekendowymi odskokami bo swoją robotę zrobiłem :)

Obżarłem się czereśni jak małolat na glodzie – nie wpisywalem w tabele bo nie mam pojecia ile zjadłem ( duzzzzzo na pewno ) no i głównie piwa zawsze mi podbijaja kcal a wczoraj tez złapał mnie dziwny głód i ssanie po alko więc wciągałem .

Milego dnia dla wszystkich bo zapowiada się cudowna pogoda :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Który rodzaj kreatyny dla mnie?

Kurkuma - właściwości, zastosowanie, dawkowanie Kurkuma - właściwości, zastosowanie, dawkowanie Rozciąganie statyczne zmniejsza siłę Rozciąganie statyczne zmniejsza siłę 9 rzeczy, które każda sprawna osoba powinna dać radę zrobić 9 rzeczy, które każda sprawna osoba powinna dać radę zrobić Domowa granola Domowa granola IFBB Diamond Cup Cacak Serbia 2018 IFBB Diamond Cup Cacak Serbia 2018  8 największych freak’ów kulturystycznych na świecie 8 największych freak’ów kulturystycznych na świecie Puchar Polski Południowej PZKFITS - Kraków 2018 Puchar Polski Południowej PZKFITS - Kraków 2018 Anllela Sagra - najpiękniejsza modelka fitness z Kolumbii Anllela Sagra - najpiękniejsza modelka fitness z Kolumbii