SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test redukcyjny - podsumowanie str 38. - monkey22 VS Pitbull61, REDOX EXTREME ALLNUTRITION

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 106149

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33073 Napisanych postów 23163 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278047
Dzień 45 ( DNT )

Cały dzień spędziłem na działce , żona i dzieciaki poszły na urodziny więc mogłem w spokoju popracować :) więc od rana do wieczora ryłem w ziemi , kopałem , plewiłem sadziłem itp. Itd.Wrócilem bardziej wytykany niż po swojej pracy więc dzień zaliczony , Lipe jedynie zaliczyłem z rowerem bo strzelila mi dętka przy wentylu i niestety musiałem wracać pieszo z działki a rower został w altanie .

Ogólnie fajny dzień – cudowna pogoda ( 29 w cieniu) – jutro niestety do pracy normalnie , ale fajnie bo weekend się zbliża więc w pracy przeleci szybko .




DNT



RanoREDOX EXTREME 3tab + L-Arginina 3g + Kreatyna mono 6g
W ciągu dnia - Witaminy+Wit D 1500+ Wit C 200+Wit D3 K2 + Omega3 +MSM 0.5g



Odnośnie jedzenia to niwe wiem czy już tak się organizm przyzwyczaił czy to zasługa REDOXA , ale mógłbym śmiało funkcjonować na 2000kcal albo mniej i byłoby ok. Fajnie bo w razie czego zapas kcal jest i można będzie ciąć jak trzeba będzie .



















Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2018-05-03 22:24:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Kuba, jestem poza wawą i nie mam jak wstawiać wypisek Wszystko uzupełnię po powrocie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12039 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
kac majowka dopadla Pitt-a%)
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33073 Napisanych postów 23163 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278047
TomQ-MAG
kac majowka dopadla Pitt-a%)


Bo majówka - majówka jest od tego , aby bawić się , aby bawić się --- aby bawić się na całego ..





Dzień 46 ( DT )

Kolejny fajny dzień – szczególnie ze piątek i wreszcie weekend :) bo dawno wolnego nie bylo .
Z racji braku rowera ( kapeć) dziś musiałem z buta targać do pracy i po pracy – jednak nei ma to jak rowerkiem :)
Aktywność w pracy na umiarkowanym poziomie , ale cały czas w ruchu .




Zestaw C
Nogi:
1. wykroki z sztanga 3s 12p 15
2. Żuraw 3s 12p
Plecy: Martwy ciąg 3s 12p 58
Klatka: Pompki na poręczach z obciążeniem 3s 12p
Barki:
1.Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia wąsko 3s 12p 25
2.Unoszenie bokiem stojąc 2s 12p
Triceps: Wyciskanie sztangi w wąskim chwycie 2s 12p 48
Biceps: Uginanie ramion z sztangielkami na przemian „z supinacją nadgarstka” 2s 12p 13.5
Brzuch : Plank 3x max



Trening super wszedł – jak mi się nie chciało przed tak w trakcie nabrałem sił i po wyskoczyłem jeszcze na Male cardio – niestety w połowie zadzwonił Tel i urwało mi endomondo , czas też nie powala bo biegłem równo z 6 letnim synem ( on na rowerze więc musialem trzymać jego tempo )

Na chwile wstąpiliśmy na silownie osiedlowa zrobić kilka szybkich :)



Rano- Witaminy+Wit D 1500+ Wit C 200+Wit D3 K2 + Omega3
Przed treningiem - REDOX EXTREME 3tab + Citrullina 3g + L-arginina 3g+ Tauryna 3g + Tyrozyna 3g + Kreatyna mono 3g + Caffeina 200 + Power Shot ½
W trakcie treningu - BCAA 2:1:1 20g
Po treningu – Kreatyna mono 3g
W ciągu dnia MSM 0.5g






Brak apetytu - albo upały albo Redox zakleił mi żołądek :) , znów nie wyrobilem kcal .












...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33073 Napisanych postów 23163 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278047
Dzień 47 ( DNT )

Niby dzień bez treningu i pracy zawodowej a wj**any jestem jak koń po westernie ;/ cały dzień na dzialce zapierniczalem .Malowałem domek , ławki , zakupielm dziś borowki amerykańskie i musialem je obsadzic :) wreszcie też udalo mi się skończyć plantowanie ziemi pod pomidorki :) .Naprwiłem rower więc wreszcie mogłem pojeździć . Po pracy oczywiście fajny grill i piwko sztuk 3 bo do jednego nie opalca się siadać a przy dwoch to tylko smaki






DNT






Rano – REDOX EXTREME 3tab + L-Arginina 3g + Kreatyna mono 6g
W ciągu dnia - Witaminy+Wit D 1500+ Wit C 200+Wit D3 K2 + Omega3 +MSM 0.5g














...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33073 Napisanych postów 23163 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278047
Banan
Wzajemnie - widząc twoje foty z fb to u mnie bida z nedza , ale przynajmniej brzuch pelny a w głowie szumi :) pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Pany, skończyłem majówkować. Jutro wracam na pełnej qwie. Tydzień bez treningu siłowego, zregenerowany wbijam na wyższy poziom. Monkey - do końca maja cisniemy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33073 Napisanych postów 23163 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278047
pitbull61
Pany, skończyłem majówkować. Jutro wracam na pełnej qwie. Tydzień bez treningu siłowego, zregenerowany wbijam na wyższy poziom. Monkey - do końca maja cisniemy ?
no wreszcie :) . Tęskniliśmy :) . Ja cisnę test do czasu aż będzie redox bo chyba taki był warunek że dwa opakowania . Ale jeśli tobie został ie więcej redoxa z racji przerwy to oczywiście poczekam z podsumowaniem . W sumie redu to ja będę cisnął napewno do końca maja bo wrzucam później johe a w czerwcu odrazy masa z głową
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Który rodzaj kreatyny dla mnie?

Następny temat

jaki pakiet UNIVERSAL NUTRITION???

WHEY premium