logo
zamknij zamknij

Test i Opinie ALLNUTRITION Hero Pump, Extremall

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2182

0 5 0
napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 4015 Napisanych postów 90307 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 500527
Poprzednie akcje testowe
http://www.sfd.pl/ZBIÓR_TEMATÓW_TESTOWYCH_DZIAŁU_SUPLE.-t905925.html

W dniu dzisiejszym ruszamy z testami n/w produktów firmy Allnutrition

http://www.sfd.pl/sklep/ALLNUTRITION_Hero_Pump-opis35071.html x2

http://www.sfd.pl/sklep/ALLNUTRITION_Extremall-opis35168.html x2

Przewidujemy 10 testujących którymi będą moderatorzy działu Odżywki i Suplementy oraz 7 szczęśliwców.

!!! UWAGA !!! Test jest zupełnie darmowy osoba zainteresowana opłaca jedynie koszt przesyłki próbek wynoszący 13 PLN w koszt wchodzą koperty bąbelkowe jak koszty wysyłki listem poleconym aby nie było sytuacji że ktoś nie otrzymał przesyłki, a tak każda przesyłka jest monitorowana.

Jak zawsze to co jest dzielimy równo pomiędzy uczestników.

Najważniejsze informacje:
1. Zainteresowana osoba wysyła (zarejestrowana minimum miesiąc na forum oraz posiadająca minimum napisanych 50 postów) w specjalnym temacie zgłoszenie uczestnictwa, oraz dlaczego to ją mamy wybrać.
2. Wybrane osoby wysyłają do mnie swoje dane w wiadomości prywatnej, musi koniecznie się znaleźć
Imię i Nazwisko
Adres
Kod pocztowy oraz miejscowość
opcjonalnie telefon kontaktowy
Proszę wysłać dane w takiej formie jakiej napisałem gdyż ułatwi mi to wydrukowanie adresów, gdy ktoś wyśle w innej formie automatycznie zostaje skreślona!!!
3. Uczestnik otrzyma numer konta zaraz po dograniu wszystkich szczegółów (odpowiednia ilość testujących, produkty na miejscu.)
4. Na wpłatę czekam max 5 dni od momentu wysłania danych potrzebnych do wykonania przelewu, jeżeli kwoty nie otrzymam od zainteresowanej osoby automatycznie zostanie wznowiona akcja w poszukiwaniu bardziej kompetentnej osoby.
Chyba że dana osoba mnie uprzedzi wcześniej ze nie może w danym czasie wykonać przelewu.
5. Akcja trwa od dnia 08.04.2017, nabór zakończy się dnia 12.04.2017 o godzinie 20, nabór może się przedłużyć w przypadku braku osób spełniających kryteria testu.
6. Wysyłka nastąpi jak zbiorę wszystkie wpłaty by wysłać wszystko za jednym razem.
7. Osoba testująca ma max miesiąc na testowanie otrzymanych próbek wyjątkiem może być wcześniejsze poinformowanie mnie o późniejszych wypiskach.
8. Opinia musi wyglądać następująco
- nazwa suplementu (ile porcji)
- w jakiej ilości została rozrobiona porcja,
- pobudzenie
- smak
- rozpuszczalność
- ogólne odczucia
9. Opinie umieszczamy w tym temacie oraz na stronie sklepu SFD pod danym produktem.
10. W teście udział biorą osoby powyżej 18 roku życia.
11. Każdy testujący odpowiada za siebie, bierze suple na własne ryzyko, nikt nie ponosi odpowiedzialności za testujących. Listy proszę odbierać osobiście lub poinformować domowników co będzie w paczce.
12. W temacie obowiązuje zakaz spamowania, zwłaszcza od pojawienia się pierwszej opinii.
13. Próbek nie łączymy z innymi stymulantami oraz pomperami!
14. Jeśli dana osoba się nie wywiąże z przeprowadzenia testu będzie to się wiązało z banem na forum (1 miesiąc), i wyłączeniem z dalszych akcji testowych prowadzonych na forum.

Zgłoszenia proszę kierować w temacie http://www.sfd.pl/Zgłoszenia_do_testu_suplementów-t1141757.html
1

kto dąży do doskonałości - będzie zawsze wyższy nad mierność, lecz kto tylko o mierności myśli - jeszcze niżej spadnie.

Krzysztof Piekarz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4015 Napisanych postów 90307 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 500527
Zestaw dla każdego, tłumacze co jest co.
HP - Hero pump, S-smak Strawberry (truskawka) B - smak Blackcurrant (czarna porzeczka) w jednym woreczku 3 porcje każdego smaku 3x14g w sumie 6 porcji.
E - Extremall, S-smak Strawberry (truskawka) C - smak Cherry (wiśniowy) w jednym woreczku 3 porcje każdego smaku 3x12g w sumie 6 porcji.
Dzisiaj wysyłka.

kto dąży do doskonałości - będzie zawsze wyższy nad mierność, lecz kto tylko o mierności myśli - jeszcze niżej spadnie.

napisał(a)
makus3
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 410 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 8297
właśnie odebrałem paczuszkę

napisał(a)
Ekspert
Czyli Poczta Polska daje rade.

napisał(a)
DJ_DoDo
Ekspert
Szacuny 489 Napisanych postów 958 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22154
Do mnie dotarło dzisiaj :) Dziękuję, dzisiaj w pracy nie mam wagi, żeby porcję odmierzyć, więc od jutra będziemy testować, akurat zacznie się od treningu nóg :D

napisał(a)
Yurati
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 361 Wiek 19 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 27596
Właśnie odebrałem i zaraz trening, więc zaczynam testować :)

napisał(a)
gienus12
Ekspert
Szacuny 1745 Napisanych postów 58460 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 246825
napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4137 Napisanych postów 129956 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 590717
napisał(a)
Mosto
Ekspert
Szacuny 190 Napisanych postów 3064 Wiek 21 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 57992
U mnie podobnie, może dzisiaj dojdzie :)
napisał(a)
Ekspert
TomQu wysyłałem w Twe okolice i wczoraj już doszło, jak ktoś chce to pisac na pw to podam numery nadania w razie czego.

napisał(a)
DJ_DoDo
Ekspert
Szacuny 489 Napisanych postów 958 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22154
Mam listonosza w rodzinie i powiem, że termin doręczenia w bardzo dużej mierze zależy od doręczyciela a nie samej Poczty :) tym bardziej, że teraz Poczta ma ogromne problemy kadrowe na stanowiskach listonoszy i z dużym opóźnieniem dochodzą w niektórych regionach przesyłki :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spalacz

Następny temat

Jaki spalacz na końcówke redukcji?

Biszkopt z jeżynową galaretką

10 produktów wspomagających wrażliwość insulinową

Oddawanie krwi a dieta - co warto jeść przed i po?

“Mówi się, że” - najpopularniejsze obiegowe mity dotyczące treningu

Farmakologia, trening aerobowy w IFBB - Men’s Physique oraz Wellness Fitness – porównanie

Czy SAA działają neurodegeneracyjnie?

Szybko schudnę - będę piękna

Kłopotliwe boczki - jak się ich pozbyć?