SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Test coopera

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 332

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 49 Wiek 16 lat Na forum 332 dni Przeczytanych tematów 296
W wakacje bede musial zaliczyc test coopera i mam zamiar wyciągnąć 3000metrow w 12 minut
Jaki stosowac trening? I rozgrzewke?
Bez rozgrzewki po 6 minutach mam zadyszke a jak bieglem 2x6min to zrobiłem 2km czy stosowac trening intertwalowy czy ciagle bieganie ktos pomoze ? :/
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 37 lat Na forum 268 dni Przeczytanych tematów 35
http://bieganie.pl/?cat=19  sam biegam wg. Szkoły amerykańskiej teraz już poziom IV, najbardziej mi odpowiada
napisał(a)
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 680 Wiek 31 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 5512
Interwały jak masz czas. 3km 12 min . Pamiętam to z AWF we Wrocławiu. Temat jak najbardziej do ogarniecia
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 49 Wiek 16 lat Na forum 332 dni Przeczytanych tematów 296
Dokaldnie to jest chyba 2800 w 12 min muszę ogarnac temat wyzej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan 5dniowy

Następny temat

trening do oceny

Czas napięcia mięśnia, jako sposób na wzrost masy mięśniowej Czas napięcia mięśnia, jako sposób na wzrost masy mięśniowej Rodzaje napojów kawowych. Napoje na bazie kawy okiem dietetyka Rodzaje napojów kawowych. Napoje na bazie kawy okiem dietetyka Katarzyna Kowalik - ocena sylwetki Katarzyna Kowalik - ocena sylwetki Justyna Rybczonek- choroba nie odpuszcza! Justyna Rybczonek- choroba nie odpuszcza! Wyniki sekcji zwłok Dallasa McCarvera! Wyniki sekcji zwłok Dallasa McCarvera! Andrzej Hurysz - ocena sylwetki Andrzej Hurysz - ocena sylwetki Bieganie i kulturystyka. Dlaczego kulturysta powinien biegać? Bieganie i kulturystyka. Dlaczego kulturysta powinien biegać? Jak otoczenie i styl życia obniża Twój poziom androgenów Jak otoczenie i styl życia obniża Twój poziom androgenów